ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.

Technologie Grundomat, ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.

Podzemní vedení bez výkopů

Zemní protlaky skvělým způsobem nahrazují veškeré výkopové práce. Podzemní vedení výkopů řešíme pomocí technologie Grundomat. A co to znamená v praxi? S touto technologií vám vybudujeme jakékoli inženýrské sítě bez zbytečných výkopů. Před samotnou prací se setkáme na místě, kde budeme půdní protlaky provádět. Provedeme přesné zaměření a zhotovíme investiční kalkulaci zdarma.

Protkaly provádíme v různých regionech ČR


Pracovní postup a výhody

Při provádění protlaků přístrojem Grundomat je výkop ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek, rychlost výkopu je cca 10 metrů za hodinu. Hodí se i do extrémně těžkých podmínek. Jedná se o pneumatické zařízení. Pohyblivá hlavice se sekáčem narušuje okolní zeminu, kterou potom pěchuje okolo sebe. Mezi další výhody se řadí vysoká přesnost. Grundomat pracuje s přesností 5 cm. Velikost průrazu až do 820mm.

Tato technika podvrtávání je také daleko levnější, než jakékoliv výkopové práce


Technologie Grundomat

S touto technologií můžeme umisťovat pod komunikace jakékoliv podzemní vedení bez výkopů, zavádět domovní přípojky a zhotovovat různé druhy ukotvení. Odpadají vysoké náklady na výkopy a následné úpravy povrchů. I omezení silničního provozu je minimální.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zemni-protlaky-grundomat.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?

Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?

Pomocí této technologie se dá stavební zakázka s inženýrskými sítěmi realizovat právě díky protlakům a podvrtům. Provádíme přesnou a konkrétní kalkulaci zdarma. Výkop je ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek. Rychlost výkopu je tak deset metrů za hodinu, to všechno umí právě přístroj Grundomat.

Vydáno 30.03.2017
Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Plánujete realizaci stavby spojenou s budováním inženýrských sítí? V oblastech mimo města lze pro výkopové práce běžně používat bagry, v městech by však podobné práce omezovaly provoz, což často ani není možné - nejen kvůli uzavírkám, které by komplikovaly život řidičům. Řešením mohou být zemní protlaky.

Vydáno 11.04.2016Vydáno 18.04.2018
253 Zhlédnutí
Topováno 16.02.2019