Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.

Technologie Grundomat, ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.

Podzemní vedení bez výkopů

Zemní protlaky skvělým způsobem nahrazují veškeré výkopové práce. Podzemní vedení výkopů řešíme pomocí technologie Grundomat. A co to znamená v praxi? S touto technologií vám vybudujeme jakékoli inženýrské sítě bez zbytečných výkopů. Před samotnou prací se setkáme na místě, kde budeme půdní protlaky provádět. Provedeme přesné zaměření a zhotovíme investiční kalkulaci zdarma.

Protkaly provádíme v různých regionech ČR


Pracovní postup a výhody

Při provádění protlaků přístrojem Grundomat je výkop ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek, rychlost výkopu je cca 10 metrů za hodinu. Hodí se i do extrémně těžkých podmínek. Jedná se o pneumatické zařízení. Pohyblivá hlavice se sekáčem narušuje okolní zeminu, kterou potom pěchuje okolo sebe. Mezi další výhody se řadí vysoká přesnost. Grundomat pracuje s přesností 5 cm. Velikost průrazu až do 820mm.

Tato technika podvrtávání je také daleko levnější, než jakékoliv výkopové práce


Technologie Grundomat

S touto technologií můžeme umisťovat pod komunikace jakékoliv podzemní vedení bez výkopů, zavádět domovní přípojky a zhotovovat různé druhy ukotvení. Odpadají vysoké náklady na výkopy a následné úpravy povrchů. I omezení silničního provozu je minimální.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zemni-protlaky-grundomat.cz

Vydáno 18.04.2018
383 Zhlédnutí
Topováno 16.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?

Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?
Pomocí této technologie se dá stavební zakázka s inženýrskými sítěmi realizovat právě díky protlakům a podvrtům. Provádíme přesnou a konkrétní kalkulaci zdarma. Výkop je ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek. Rychlost výkopu je tak deset metrů za hodinu, to všechno umí právě přístroj Grundomat.

Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě
Plánujete realizaci stavby spojenou s budováním inženýrských sítí? V oblastech mimo města lze pro výkopové práce běžně používat bagry, v městech by však podobné práce omezovaly provoz, což často ani není možné - nejen kvůli uzavírkám, které by komplikovaly život řidičům. Řešením mohou být zemní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.
www.zemni-protlaky-grundomat.cz
Adresa

Adresa

Dukelská 1455
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@zemni-protlaky-grundomat.cz
+420 777 656 003


Najdete nás také zde:

ARES
captcha