Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o. www.ortodoncie-zlinsko.cz

Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.
www.ortodoncie-zlinsko.cz
Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii v Otrokovicích - MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka a hygiena, MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Vrátíme vám krásný úsměv

Zuby nás provází celým našim životem. Jakmile rostou, mohou však vznikat různé anomálie a ty řeší MUDr. Helena Dvořáková. Zuby se dají upravovat pomocí rovnátek v jakémkoliv věku. Nejlepší je to však mezi 12 a 14 rokem. Fixní rovnátka můžete mít v kovové nebo keramické variantě. V dnešní době jsou esteticky vzhledné a jedná se o módní doplněk. Nemusíte se ničeho obávat, už to není žádný handicap nosit rovnátka.

Ortodoncie Otrokovice


Věnujte pozornost správnému čištění zubů

Ortodontická léčba se doporučuje započít v 7 letech. Ovšem rovnátka jsou řešením i pro dospělé. Zvýšenou pozornost při nošení rovnátek bychom měli věnovat správné péči o chrup. Při nošení fixních rovnátek dodržujte perfektní hygienu. Čistěte zuby po každém jídle doporučenými kartáčky a vaše zuby budou krásné a bez poškození.

Krásný úsměv v dětství i dospělosti


Dbejte o své zuby, máte jen jedny

Čištění zubů s rovnátky je náročné. Kolem ortodontických zámků nebo kroužků, které jsou připevněné speciálním lepidlem přímo na zubech, se hromadí více plaku. Jakmile hygienu při nošení rovnátek podceníte, mohou se vám na zubech vytvořit bílé skvrny a dochází k odvápnění skloviny. Následně snadněji vznikají kazy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ortodoncie-rovnatka-zuby-zlinsko.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.

Vydáno 03.06.2014
Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i řešení estetických vad chrupu. Důležité je přijít včas!

Vydáno 29.04.2016Vydáno 08.06.2018
1122 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2020

Snímací rovnátka

Snímací rovnátka

Ortodontická léčba nerovností chrupu pomocí snímacích rovnátek

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky