Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii Otrokovice - MDDr. Stanislava Vašková.

Rovnátka a hygiena, MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Vrátíme vám krásný úsměv

Zuby nás provází celým našim životem. Jakmile rostou, mohou však vznikat různé anomálie a ty řeší MDDr. Stanislava Vašková. Zuby se dají upravovat pomocí rovnátek v jakémkoliv věku. Nejlepší je to však mezi 12 a 14 rokem. Fixní rovnátka můžete mít v kovové nebo keramické variantě. V dnešní době jsou esteticky vzhledné a jedná se o módní doplněk. Nemusíte se ničeho obávat, už to není žádný handicap nosit rovnátka.

Ortodoncie Otrokovice


Věnujte pozornost správnému čištění zubů

Ortodontická léčba se doporučuje započít v 7 letech. Ovšem rovnátka jsou řešením i pro dospělé. Zvýšenou pozornost při nošení rovnátek bychom měli věnovat správné péči o chrup. Při nošení fixních rovnátek dodržujte perfektní hygienu. Čistěte zuby po každém jídle doporučenými kartáčky a vaše zuby budou krásné a bez poškození.

Krásný úsměv v dětství i dospělosti


Dbejte o své zuby, máte jen jedny

Čištění zubů s rovnátky je náročné. Kolem ortodontických zámků nebo kroužků, které jsou připevněné speciálním lepidlem přímo na zubech, se hromadí více plaku. Jakmile hygienu při nošení rovnátek podceníte, mohou se vám na zubech vytvořit bílé skvrny a dochází k odvápnění skloviny. Následně snadněji vznikají kazy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zlin-otrokovice-ortodoncie.cz/

Vydáno 08.06.2018
1656 Zhlédnutí
Topováno 06.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat
Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MDDr. Stanislavy Vaškové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i ...

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv
Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může ...
PODSTRÁNKY

Snímací rovnátka

Snímací rovnátka
Ortodontická léčba nerovností chrupu pomocí snímacích rovnátek

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní rovnátka kovová a keramická
Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu
Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ortodoncie Otrokovice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ortodoncie Otrokovice s.r.o.
poliklinika-otrokovice.cz
Adresa

Adresa

Třída Osvobození 1388, poliklinika
Otrokovice 765 02

+420 577 921 865


Najdete nás také zde:

ARES
captcha