KPB INTRA s.r.o.Transformátory

Transformátory

Výroba přístrojových transformátorů proudu a napětí, speciální transformátory


Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí

Zajímáte se o vysoké a nízké napětí? V tom případě se seznamte se společností KPB INTRA s.r.o., která se věnuje vývoji, výrobě a prodeji přístrojových transformátorů proudu a napětí. Jejich přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního a venkovního provedení pro nejvyšší napětí soustavy 40.5 kV.

Transformátory proudu nízkého napětí

Přístroje vyvíjíme i vyrábíme

Transformátory jsou vyráběny technologií vakuového i tlakového gelování. Dále vyrábíme napájecí transformátory do výkonu 2500 VA, izolátory a zakázkové epoxidové dílce.

Průvlekový součtový přístrojový transformátor proudu CTR-1


Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí

V této kategorii se jedná například o přístrojový transformátor proudu CLH 60, který je určen pro měření a jištění ve vnitřních rozvodných zařízeních nízkého napětí s nejvyšším napětím soustavy 0,72 kV. Dalším přístrojovým transformátorem proudu je CLT 20. Je řešený jako závitový. Pro připojení k primárním svorkám transformátoru se připojuje pomocí šroubů M10.

Nabízíme také možnost úřední cejchování transformátorů včetně vystavení všech protokolů


Další produkty

Produktová řada transformátorů nízkého napětí CLH 40 je složena ze tří základních modifikací. Jsou to přístroje CLH40.1 CLH40.2 a CLH40.3. U všech tří modifikací lze provést odbočky na sekundárním vinutí a tím zvýšit univerzálnost přístrojového transformátoru proudu. Lze vyrobit až dvě odbočky sekundárního vinutí. Přístrojový transformátor proudu CTT1 je určen pro měření a jištění ve vnitřní rozvodných zařízených nízkého napětí s nejvyšším napětím soustavy 0,72 kV.

Vydáno 24.04.2018
48 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2018