Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Tesařství Břetislav Kocián je firma, která se stala mistrem ve svém oboru. Provádí opravy a rekonstrukce historických krovů, zejména u věží, kostelů a zámků, ale i opravy a rekonstrukce roubenek a to po celé České republice. Zajistí profesionální přístup a mají bohaté zkušenosti.

Rekonstrukce a opravy roubenek

Tesařina, aneb řemeslo s dlouholetou historií

V současné době provádíme veškeré tesařské práce po celé ČR. Cenné zkušenosti jsme načerpali nejenom u nás, ale také v zahraničí. Od počátku našeho podnikání se specializujeme na opravy a rekonstrukce historických a památkově chráněných objektů. Také provádíme transfery starých dřevěných budov nebo konstrukcí. Tesařina je řemeslo s dlouholetou historií.

Tesařství Břetislav Kocián to jsou spolehlivě a odborně provedené práce


Rekonstrukce a opravy roubenek

Historicky cenné a tudíž chráněné objekty vyžadují obzvláště citlivý přístup při rekonstrukcích a opravách. K nejnáročnějším patří právě rekonstrukce dřevěných prvků a konstrukcí staveb. Opravy a rekonstrukce roubenek provádíme již řadu let. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce a spokojenost našich zákazníků. Dbáme na to, aby po rekonstrukci vypadala každá roubenka tak, jako v původním stavu.

Opravy historických krovů a repliky


Opravy historických krovů, zámků a kostelů

Opravy historických krovů jsou velmi náročným úkolem. Týkají se zejména staveb, jako jsou kostely, zámky, sýpky a věže. Snažíme se vždy opravovat tak, aby vše odpovídalo původnímu stavu a rozdíly byly naprosto minimální.Vydáno 24.04.2018
115 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Břetislav Kocián -tesař-památkář
WEBOVÁ STRÁNKA
Břetislav Kocián
tesar-pamatkar.cz
Adresa

Adresa

č. 149
Cejle 588 51

info@tesar-pamatkar.cz
+420 606 937 896


Najdete nás také zde:

ARES
captcha