Videa na webové stránky vkládejte výhradně ve vysoké kvalitě, stránky tak i oživíte

POLAS VIDEOSTUDIO Kameranam Praha, natáčení videa

Videa na webové stránky vkládejte výhradně ve vysoké kvalitě, stránky tak i oživíte

POLAS VIDEOSTUDIO
Kameranam Praha, natáčení videa
Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

V poslední době se nám ve studiu sešlo několik poptávek po zajištění interní komunikace intranetovým video kanálem. Protože obvykle klienti tápou, jak vůbec celou věc pojmout a uchopit, přinášíme k tomuto tématu naše zkušenosti a postřehy z praxe. Mnohé z nich platí i obecně. Přečtěte si tipy od Videostudia POLAS Praha.

mediální trénink na míru, POLAS VIDEOSTUDIO

Videa jsou pro komunikaci, nejen interní, skvělý a stále nedoceněný nástroj

Působí totiž na více smyslů zároveň. Proto, oproti klasickým formám sdělení (textům, grafům, obrázkům…), zprostředkují videa svůj obsah rychle a efektivně, pro diváka atraktivně, s možností působit na jeho emoce. Proč se tedy tohoto nástroje nechopit v případě, že potřebujete lépe komunikovat se svými zaměstnanci, vzdělávat je či motivovat?


Typy videí a členění jejich databáze jsou různorodé

Videoblogy (krátká vystoupení k dění ve firmě či oboru), přednášky a kurzy, rozhovory, diskuse, ankety (např. mezi zaměstnanci či klienty), komentáře či reportáže – to jsou patrně nejčastější typy videí v této oblasti. Intuitivní musí být i celé členění obsahu kanálu dle různých kritérií (typ, téma, účinkující…). Systém by měl „umět“ i videa z přímého přenosu (on-line), což se hodí nejen v krizové komunikaci, ale je to i současný, stále více žádaný a využívaný, trend v přenosu informací.

Virtuální studio oživí každé video a zejména on-line přenosy


Jak udržet intranetový videokanál dlouhodobě atraktivní?

Pro úspěch a sledovanost systému je důležitý i celkový režim jeho provozu. Nezbytná je častá a pravidelná aktualizace obsahu, videa s novinkami, k aktuálnímu dění, k tématům, která diváky zajímají. Minimem je jedna novinka týdně, velmi žádoucí pak nadstavba pro zpětnou vazbu od samotných diváků.

Zvažte i mediální trénink na míru. Protože proces uplatnění videí v komunikaci je provázen i nutností vystupovat před kamerou, bude pro některé pracovníky vhodný mediální trénink. Dobré studio vám udělá takové školení na míru, zaměřené přímo na formáty vašeho video kanálu.

Mediální trénink zvýší profesionalitu a celkový dojem z natočených videí


Najděte si dodavatele se zkušenostmi, referencemi a servisem na klíč

Videa mohou být sebelepší, avšak budou-li je zaměstnanci obtížně hledat, spouštět a přehrávat, vynaložené úsilí se mine účinkem. Vedle výše uvedených měřítek intranetového kanálu musí dodavatel řešit i hardwarové zajištění jeho provozu či, v případě již existujícího systému, spolupracovat s jeho providery na potřebných úpravách a rozšířeních. Měl by proto disponovat zkušenými odborníky na všechny oblasti, jichž se obsah a provoz kanálu týká.

V případě Videostudia Polas to platí bez výhrad. Skvělé reference, rozumné ceny, stabilní tým specialistů, nejnovější technologie i klienty vysoce ceněná individuální péče o zákazníka - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.
Více informací včetně osobních referencí klientů najdete na http://www.polas.cz nebo na facebooku. Napište, zavolejte, přijďte se poradit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.polas.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 19.01.2013
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.

Vydáno 03.03.2017
On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

Virtuální studio, například v korporátním designu, je dalším tipem od Polas Videostudia Praha. Využít ho můžete pro různé diskuse, meetingy, on-line přenosy, přednášky, internetové kurzy, školení, produktová, promo či in-store videa, ale i eventové, veřejné či společenské akce. Takové vysílání z virtuálního 3D prostředí diváky zaujme, pobaví, vypadá skvěle a nemusí vás stát balík!

Vydáno 02.05.2016
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.

Vydáno 24.06.2015
Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Video je pořád v kurzu. A zřejmě bude čím dál víc. Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Natáčení kvalitního videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace garantuje stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální klientská péče - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 20.08.2014
Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální péče o klienta jsou hlavními důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci. Mezi vyhledávané služby patří i mediální tréninky ve studiu.

Vydáno 29.01.2014Vydáno 27.04.2018
44 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2020

Videa na klíč, virtuální studio

Videa na klíč, virtuální studio

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby