PUR pěna pro zateplení střechy

Hledáte vhodný izolační materiál pro zateplení vaší střechy rodinného domu, chaty, či jiného objektu? V tom případě se můžete seznámit s jednou z variant a tou je speciální metoda stříkání PUR pěny. PUR pěna má mnoho skvělých vlastností a proto je považována za nejvhodnější zateplovací materiál. Zateplení formou stříkané PUR pěny vám odborným způsobem zajistí společnost Omítky - potěry s.r.o., která se na tuto formu izolace specializuje.

PUR pěna pro zateplení střechy, Omítky - potěry s.r.o.

Stříkaná izolace

Aplikace této izolace probíhá nástřikem. Stříkaná izolace se nanáší v několika vrstvách až k dosažení požadované tloušťky. V současné době se tento způsob izolace považuje za nejlepší díky svým skvělým vlastnostem. Zejména se jedná o vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, kterou žádný jiný zateplovací systém nepřekoná. Neobsahuje žádné látky, které by poškozovaly ozónovou vrstvu ani žádné skleníkové plyny.

Měkká a tvrdá PUR pěna


Rychlé zateplení střechy, podkroví

Kvalitně provedená stříkaná izolace vám ušetří mnoho času. Její aplikace je velice rychlá. Zateplení střechy můžete mít hotové za jeden den. Následující den už bude pěna ztvrdlá a můžete ji odřezávat a nanášet profily. Navíc bude šetrná i k vašemu zdraví. Aplikace stříkané izolace je zcela bezprašná.

Rychlé provedení a kvalitní zateplení


PUR pěna

Stříkaná PUR pěna dokonale přilne na povrch a vyplní veškeré spáry i mezery. Tato izolační vrstva zabraňuje vzniku kondenzace vlhkosti a tepelných mostů. Je také odolnější vůči hlodavcům než jakákoliv jiná forma zateplení. Používá se k zateplování a zvukové izolaci podkroví, půdy, dřevostaveb, rekreačních objektů, plechových garáží a hal, obytných automobilů, stropů ve sklepních prostorách domů a bytů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.izolace-strikana.cz

Vydáno 14.05.2018
206 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Omítky - potěry s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Omítky - potěry s.r.o.
www.izolace-strikana.cz
Adresa

Adresa

Tř. Maršála Malinovského 884
Uherské Hradiště - Sady 686 01

litepotery@seznam.cz
+420 606 298 324


Najdete nás také zde:

ARES
captcha