KMB barvy, s.r.o.

Vydáno 28.04.2018
25 Zhlédnutí

Nově otevřená prodejna v Havířově - KMB barvy s.r.o.

Hledáte vhodnou barvu do obývacího pokoje? Sháníte jiné barvy a laky například pro účely podnikání? Pro každého řemeslníka i nadšence barev a kutila zde máme připravený široký výběr produktů. Jsme společnost KMB barvy s.r.o., která si pro své zákazníka připravila kompletní nátěrové systémy a barvy pro stavebnictví, dekorativní úpravu interiérů a exteriérů od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Pro všechny kutily, malíře, stavební firmy i architekty. Pokud hledáte správný typ barvy nebo určitý odstín, pak jsme vhodnými partnery!

Nově otevřená prodejna, Havířov, KMB barvy s.r.o.

Nově otevřená pobočka v Havířově

Máte rádi osobní přístup? Chcete si výrobky a barvy prohlédnout? V tom případě se na vás těšíme v nově zrekonstruované prodejně v Havířově. Jedná se o bývalou prodejnu Eric.

Zrekonstruovaná prodejna v Havířově


Co všechno náš sortiment zahrnuje?

V sortimentu najdete malířské barvy a přípravky, nátěry na dřevo, nátěry na kovové povrchy, tmely, lepidla, stavební a malířské suroviny, fasádní barvy a omítky, nátěry na beton, ředidla a rozpouštědla, spreje a autonástřiky nebo také nářadí a další příslušenství.

Veškerý sortiment barev


Pusťte barvy do vašeho domova a života

Máte v oblibě barvy a rádi experimentujete? Naše společnost se zabývá také mícháním barev. V současné době zajišťujeme tónování celé řady produktů dle vzorkovnic NCS 2, Eurotrend, RAL, Ral Effect, Tikkurila Symphony, Opus I a II, HET Impuls, Facade Economic a jiných z celkového počtu více než deset tisíc odstínů. Samozřejmostí je zapůjčení všech uvedených vzorníků na prodejně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kmb-barvy.cz