Prázdné skříně pro průmyslové použití Praha – kvalitní materiály pro dlouhou

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

Prázdné skříně pro průmyslové použití Praha – kvalitní materiály pro dlouhou

SPELSBERG spol.s r.o.
Elektroinstalační materiál PrahaVýroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Spojovací krabice, SPELSBERG spol.s r.o.

Lídr na trhu s elektroprůmyslem

Společnost Spelsberg spol. s r.o. je předním mezinárodním výrobcem s tradicí již 114 let v oboru elektro s působností především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby skříní. Vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky a systémy pro elektrotechniku a je kompetentním řešitelem problémů týkajících se výroby skříní. Společnost je zárukou vysoké kvality, bezpečnosti a technické výkonnosti. Disponuje s vlastními zkušebními laboratořemi s certifikací VDE a UL. Poskytuje individuální řešení a více jak 5 tisíc výrobků, mimo jiné odbočné krabice, malé rozvaděče, skříně pro řadové svorkovnice a elektroměrové skříně, průmyslové a prázdné skříně. Dále poskytuje služby jako obrábění CNC, potisk, montážní servis, stavbu prototypů, balící servis a mnoho dalšího.

Služby a produkty vysoce profesionální společnosti


Spojovací krabice z nové červené řady

Společnost Spelsberg spol. s r.o. vyrábí svoje produkty podle motta bezpečně.nadšeně.zeleně. V produkci najdete mnoho výrobních řad, jako jsou bílé, zelené, černé a také červené jako nová výrobní řada. Jedná se o vysoce kvalitní spojovací krabice bez svorek, pro samostatné svorky s certifikací VDE, k označení elektrických obvodů bezpečnostního osvětlení. Můžete si vybrat z různých typů a velikostí jako například i 12 SB-L, Q 12 SB-L, Mini 25 SB-L, Sd 7 SB-L atd.

Nová červená řada produktů


Široká řada produktů z různých materiálů

Produkce společnosti vychází z různých druhů materiálů jako ABS, ASA-PC, polypropylen, polystyren, hliník, termoset, polykarbonát, polyethylen a podobně. Vyberete si z individuálních řešení produktů jako prázdné skříně pro průmyslové použití, malé rozvaděče a rozvaděče pro automatizaci, skříně elektroměru, AKi pojistkové skříně a skříně vypínačů, GTi-izolované rozvaděče, spojovací krabice, skříně pro řadové svorkovnice, instalační systémy do betonu, krabice pro duté stěny a příslušenství.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spelsberg.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme a díky tomu si už dlouho držíme přední pozici na trhu. Inteligentní řešení, optimalizované výrobní procesy, spolehlivý servis a dialog se zákazníkem – to je společnost Spelsberg.

Vydáno 21.04.2014
Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Vydáno 10.05.2017
Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.

Vydáno 28.04.2016
Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu instalačních krabic. Ty jsou určeny jak pro běžné, tak i specifické realizace. V nabídce naleznete např. produkty, určené pro stavbu rozvaděčů, tunelů nebo protipožárních elektroinstalací.

Vydáno 08.01.2016Vydáno 28.04.2018
38 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2018