Elektrická instalace do betonu – do staveništního betonu i prefabrikátů

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

Elektrická instalace do betonu – do staveništního betonu i prefabrikátů

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Spojovací krabice, SPELSBERG spol.s r.o.

Lídr na trhu s elektroprůmyslem

Společnost Spelsberg spol. s r.o. je předním mezinárodním výrobcem s tradicí již 114 let v oboru elektro s působností především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby skříní. Vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky a systémy pro elektrotechniku a je kompetentním řešitelem problémů týkajících se výroby skříní. Společnost je zárukou vysoké kvality, bezpečnosti a technické výkonnosti. Disponuje s vlastními zkušebními laboratořemi s certifikací VDE a UL. Poskytuje individuální řešení a více jak 5 tisíc výrobků, mimo jiné odbočné krabice, malé rozvaděče, skříně pro řadové svorkovnice a elektroměrové skříně, průmyslové a prázdné skříně. Dále poskytuje služby jako obrábění CNC, potisk, montážní servis, stavbu prototypů, balící servis a mnoho dalšího.

Služby a produkty vysoce profesionální společnosti


Spojovací krabice z nové červené řady

Společnost Spelsberg spol. s r.o. vyrábí svoje produkty podle motta bezpečně.nadšeně.zeleně. V produkci najdete mnoho výrobních řad, jako jsou bílé, zelené, černé a také červené jako nová výrobní řada. Jedná se o vysoce kvalitní spojovací krabice bez svorek, pro samostatné svorky s certifikací VDE, k označení elektrických obvodů bezpečnostního osvětlení. Můžete si vybrat z různých typů a velikostí jako například i 12 SB-L, Q 12 SB-L, Mini 25 SB-L, Sd 7 SB-L atd.

Nová červená řada produktů


Široká řada produktů z různých materiálů

Produkce společnosti vychází z různých druhů materiálů jako ABS, ASA-PC, polypropylen, polystyren, hliník, termoset, polykarbonát, polyethylen a podobně. Vyberete si z individuálních řešení produktů jako prázdné skříně pro průmyslové použití, malé rozvaděče a rozvaděče pro automatizaci, skříně elektroměru, AKi pojistkové skříně a skříně vypínačů, GTi-izolované rozvaděče, spojovací krabice, skříně pro řadové svorkovnice, instalační systémy do betonu, krabice pro duté stěny a příslušenství.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spelsberg.cz

Vydáno 28.04.2018
63 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru
Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití
S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu ...

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce
Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své ...

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií
Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.
PODSTRÁNKY

Skříně pro průmyslové použití

Skříně pro průmyslové použití
Skříně pro strojírenský průmysl, stavebnictví, telekomunikační a měřicí techniku

Rozvaděče

Rozvaděče
Malé rozvaděče a zásuvkové rozvaděče Speslberg, špičkový elektroinstalační materiál

Krabice

Krabice
Odbočkové krabice, spojovací, kanálové a protipožární krabice, krabice do dutých stěn
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPELSBERG spol.s r.o.
www.spelsberg.cz
Adresa

Adresa

Věštínská 1611/19
Praha 5 - Radotín 153 00

info@spelsberg.cz
+420 257 313 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha