Okna Bastl
Jan Bastl
Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme kvalitu za tu nejlepší cenu.

Dřevěné šindele, Okna Bastl

Šindele různých tvarů i délky

Naše firma vyrábí širokou škálu různých dřevěných šindelů. Nabízíme různé tvary i délky. Cokoliv si budete přát. K výrobě se používají klasické tedy standardní dřeviny, jakým je smrk a modřín, které můžete znát z našich lesů. Ale vyrábíme také šindele z exotických dřevin, například z červeného a bílého cedru.

Okna a dveře, vrata, brány, parapety, stínící technika, zaměřujeme se na široký sortiment výrobků


Rozdělení šindelů

Šindele se dají rozdělit podle technologie výroby na několik druhů. Může se jednat o šindele štípané, řezané a sekané. Šindele mohou skvěle posloužit jako střešní krytina nebo i jako obkladový materiál na fasádu nebo do štítů. Zachovávají si svůj přirozený vzhled a jsou čistě z přírodního materiálu.

Kvalitní položení zajistí dlouhou životnost


Životnost až 60 let

Dřevěné šindele se nejčastěji používají při obnově střech památkových budov, zastřešení studní, chatek a kapliček nebo na doplnění zahradních dekorací na zastřešení psí boudy, ptačích krmítek i poštovních schránek. Používá se jednoduché nebo dvojité krytí. Dvojité krytí lépe odolává průniku vody. Mějte doma něco výjimečného. Zaručíme odbornou pokládku i dlouhou životnost šindelů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.oknabastl.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.

Vydáno 17.06.2018
Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Na českém trhu působí řada výrobců kvalitních otvorových výplní – oken, dveří, ale také třeba garážových vrat. Portfolio produktů od jednoho výrobce přitom nemusí zákazníkům vyhovovat ve všech ohledech, často je vhodné kombinovat nabídku několika výrobců a využít tak plného potenciálu, který je k dispozici. Firma Bastl, působící na českém trhu již od roku 1993, se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní různých výrobců a pokrývá tak kompletní nabídku sortimentu na trhu.

Vydáno 26.04.2016
Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Dřevěné šindele jsou vyráběné z přírodních surovin, díky čemuž dokáží skvěle korespondovat s krajinou kolem. Nemusíme si však představovat jen střechy klasických dřevěnic či památkových domů, v dnešní době je využijeme i u ekologických moderních staveb či jako obklady interiérů.

Vydáno 22.04.2016Vydáno 08.06.2018
132 Zhlédnutí

Plastová a hliníková okna

Plastová a hliníková okna

Hliníková a plastová okna, vysoká kvalita provedení, odolnost a moderní vzhled

Štípané a řezané šindele

Štípané a řezané šindele

Dřevěné řezané a štípané šindele, kvalitní střešní krytina pro krmítka, schránky nebo zahradní domky

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata, posuvné brány a ploty