Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.

Školení elektrikářů - profesionální elektro služby

Elektroinstalační a elektromontážní služby včetně školení elektrikářů

Společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl sídlí v Jihlavě a působí na trhu již od roku 1992. Obsahem služeb společnosti jsou elektroinstalační a elektromontážní práce, výchozí a periodické revize, porevizní opravy a plánované údržby včetně profesionálních školení elektrikářů pro firmy i jednotlivce. Dalším obsahem služeb jsou montáže hromosvodů, průmyslových rozvodů, montáže EZS, EPS, IPTV, domácích telefonů, pohybových čidel a kamer. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001 a provozuje také 24 hodinovou havarijní elektro službu. Svoje služby firma poskytuje na celé Vysočině.

Profesionální elektro služby


Profesionální školení v oblasti elektro

Součástí služeb společnosti je profesionální školení elektrikářů dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10 a to jak pro firmy, tak i pro jednotlivce. Školení se pořádá na adrese sídla firmy ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl v Jihlavě. V případě většího počtu zájemců je možné školení uskutečnit v sídle firmy, která si školení objednává. Závaznou přihlášku stačí poslat nejpozději 7 dní před samotným konáním školení. Termín školení vychází vždy na třetí středu v měsíci a v případě velkého počtu zájemců také v první středu v měsíci.

Školení elektrikářů dle vyhlášky


Podmínky a obsah školení

Začátek školení provází prezentace účastníků a následují přednášky, konzultace a zkouška. Podmínkou účasti je přinést sebou přihlášku, doklad o vzdělání v oboru elektro, potvrzení o délce praxe, potvrzení o zdravotní způsobilosti. Veškeré doklady může potvrdit i zaměstnavatel případně stačí osvědčení o posledním přezkoušení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elektrosluzbacz.eu

Vydáno 06.05.2018
114 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl
WEBOVÁ STRÁNKA
ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl
www.elektrosluzbacz.eu
Adresa

Adresa

Hany Kvapilové 702/21
Jihlava 586 01

elektrosluzba@tisl.cz
+420 567 301 612


Najdete nás také zde:

ARES
captcha