DIMOLab s.r.o.HPV virus – infekční onemocnění, jeho přenos a očkování

Promiskuitní sexuální život sebou přináší i spoustu rizik jako jsou různé pohlavní a infekční choroby jako třeba nakažení HPV virem. Předcházet se mu dá včasným řešením formou očkování, které musí být aplikované ještě před zahájením sexuálního života. Na cytologii zná odpověď DIMOLab s.r.o., Přerov.

Profesionální pracoviště pro vyšetření cytologických vzorků

Diagnostická morfologická laboratoř

Diagnostická morfologická laboratoř DIMOLab s.r.o. se sídlem v Přerově vznikla v roce 2013 ze společnosti J. K. Univerzal Přerov, která působila na trhu od roku 1995. Jedná se o cytodiagnostickou laboratoř věnující se gynekologické cytologii s doporučením Ministerstva zdravotnictví k provádění screeningové cervikovaginální cytologie v rámci screeningu karcinomu děložního hrdla. Svou činnost rozšířila také o oblast histopatologie.

Profesionální pracoviště pro vyšetření cytologických vzorků


HPV virus – přenos a očkování u děvčat i chlapců

Sexuální život sebou přináší nejen požitek, ale i spoustu rizik, která jsou spojená s pohlavními chorobami a onemocněními. Jedním z nich je onemocnění způsobené HPV virem a to karcinom děložního čípku. HPV virus je vysoce nakažlivá infekce, která se přenáší především promiskuitním sexuálním životem a také poklesem imunity ve vyšším věku a ohrožuje až 80% sexuálně aktivní populace. Dle třídy závažnosti se dělí na HPV-LR a HPV-HR. Před nákazou je možné očkování u děvčat i chlapců a to před zahájením sexuálního života, optimálně ve věku 11-13 let. Jedná se o vakcíny Silgard a Cervarix.

Kompletní a moderní vybavení laboratoře


Vyšetření cytologických vzorků

Laboratoř DIMOLab s.r.o. poskytuje vyšetření cytologických vzorků gynekologického i negynekologického původu, histologické vyšetření, veterinární patologii a konzultace. Vše včetně spotřebního materiálu potřebného pro odběr, identifikaci a fixaci vzorků, transportu, dokumentace atd. Disponuje moderním a odborným prostorovým i technickým vybavením.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Akreditovaná laboratoř pro cytologické a histologické vyšetření

Akreditovaná laboratoř pro cytologické a histologické vyšetření

Spolupráce s laboratořemi je nedílnou součástí zdravotnictví. Odběry různých vzorků je potřebné důkladně vyšetřit, aby byla následně pacientovi poskytnuta odpovídající léčba. Pokud chcete spolupracovat s profesionály a moderními metodami, tak v tom případě si vyberte laboratoř DIMOLab s.r.o. se sídlem v Přerově.

Vydáno 05.06.2017Vydáno 11.05.2018
75 Zhlédnutí
Topováno 26.09.2018