Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

EASTWANDER, s.r.o.

Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

EASTWANDER, s.r.o.
Moderní vestavby do obytných automobilů

Cestování, ať už rekreační nebo pracovní, sebou přináší také potřebu pohodlného zázemí, díky kterému bude život na cestách daleko komfortnější a jednodušší. Pokud byste uvítali obytný vůz, který by vaše požadavky splňoval, nechte si udělat vestavbu od firmy EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže.

Moderně vybavené obytné vozidla

Obytná auta pro pohodlné trávení života na cestách

Česká společnost EASTWANDER, s.r.o. se sídlem v Kroměříži poskytuje zakázkovou výrobu v oblasti stavby obytných vozů vlastní konstrukce. Na základě individuálních požadavků zákazníka, podkladů a úprav vzniká realizace obytné vestavby. Základem jsou vozidla značek Mercedes Benz. Firma je oficiálním dealerem společnosti REIMO.

Moderně vybavené obytné vozidla


Víceúčelová garáž i obytné prostory

Hlavním rysem obytných vozů, které vycházejí z firmy EASTWANDER, s.r.o. je víceúčelová extra garáž, která je přizpůsobena přepravě rekreačního i sportovního vybavení. Může být oddělena od obytného prostoru nebo s obytným prostorem přímo propojena. Upravený prostor poskytuje možnost přepravy předmětů délky až 3 m a výšky až 1,7 m. Dalším příznivým rysem úprav, které poskytuje firma, je minimalizace energetické závislosti na vnějších zdrojích. Dalším prvkem jsou zvýšené střechy, čím se celkově zvětší prostor vozu. Můžete si vybrat vestavby typu Sportissimo M, L a XL Sprinter, XXL, vestavbu v podobě střechy pro mobilní život, doplňkovou výbavu a sedadla.

Široký výběr vestavby obytných vozidel


Vybavení obytných prostor

Podle typu vestavby a individuálních požadavků zákazníka si můžete vybrat vybavení, kterého základem je standard jako útulné prostředí pro 4-6 osob nebo v menším provedení pro 2-3 osoby, kuchyně, sociální zařízení, možnost závěsných či odklápěcích postelí, víceúčelová garáž.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eastwander.com/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

Není auto jako auto a svoje o tom ví každý, kdo natrefil na vozidla z produkce společnosti EASTWANDER s.r.o. Z obyčejného vozidla je najednou i obydlí, ve kterém najdete kuchyň nebo ložnici. Vhodné řešení pro přepravu na dovolenou, ale také na různé sportovní a kulturní akce, či rovnou pro pracovní život.

Vydáno 21.03.2017
Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství

Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství

Vyjet v létě na dovolenou nemusí nutně znamenat cestu letadlem a zamluvený hotel. Někteří z nás se raději vydají za dobrodružstvím vlastní cestou, kdy si jen sami mohou rozhodnout, kam pojedou a jak dlouho se na místě zdrží. Pokud jste i vy milovníky tohoto druhu trávení volna, je na čase pořídit si obytný vůz, kde budete mít k dispozici koupelnu oddělenou laminátovou skořepinou, záchod, postel a dostatek místa na přepravu potřebného vybavení. Kde takový automobil seženete? Obytný automobil model Sportissimo nabízí společnost EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže. Díky těmto vozům můžete vyrazit po své trase a na nikoho se přitom neohlížet.

Vydáno 08.07.2015Vydáno 11.05.2018
1060 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2019

Van Camping Modul

Van Camping Modul

Obytné automobily – modulový systém Van Camping Modul

Obytné vestavby automobilů

Obytné vestavby automobilů

Zakázková výroba obytných vestaveb automobilů pro pohodlné cestování i kempování

Střechy pro mobilní život

Střechy pro mobilní život

Obytné střechy jako nástavby dodávkových vozidel k pohodlnému kempování