Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.

Osobní ochranné pracovní pomůcky prodej Tábor

Cílem je nabídnout zákazníkům kvalitu a možnost dodání v režimu náhradního plnění

Společnost TERCIE handicap s.r.o. vznikla v roce 1999 s cílem nabídnout zákazníkům ucelený sortiment ochranných pracovních pomůcek a oděvů v prvotřídní kvalitě, s krátkými termíny dodání a s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí. Díky založení chráněné dílny v roce 2002 se podařilo navíc dosáhnout soběstačnosti při výrobě pracovních oděvů a umožnit dodání v režimu náhradního plnění.

Historie společnosti TERCIE handicap s.r.o.


Od montérek po prací prášky a úklidové prostředky

Přesvědčte se na vlastní oči o pestré nabídce našeho velkoobchodu. Nabízíme pracovní rukavice mnoha typů a použití, venkovní a sálovou pracovní obuv, speciální a reflexní pracovní oděvy, montérky jednoduchých i propracovaných střihů, pomůcky k ochraně hlavy, sluchu, dýchacích cest, očí a obličeje, nářadí a vybavení na pracoviště, drogerii a hygienické potřeby.

Kompletní nabídka velkoobchodu


Přehledně seřazený sortiment pro Váš pohodlný nákup

Veškerá nabídka našeho velkoobchodu je pro pohodlný nákup a přehlednost seřazena do jednotlivých kategorií a samotné oděvy jsou opatřeny detailním popisem s účelem použití. Stejná péče je věnována také informacím, které jsou poskytovány ochranným pracovním pomůckám a drogerii.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tercie-tabor.cz

Vydáno 09.05.2018
363 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2022
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TERCIE handicap s.r.o. Ochranné pracovní pomůcky Tábor
WEBOVÁ STRÁNKA
TERCIE handicap s.r.o.
www.tercie-tabor.cz
Adresa

Adresa

ČSLA 700
Planá nad Lužnicí 391 11

info@tercie-tabor.cz
+420 381 274 358


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha