TERCIE handicap s.r.o.
Ochranné pracovní pomůcky TáborVýrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.

Osobní ochranné pracovní pomůcky prodej Tábor

Cílem je nabídnout zákazníkům kvalitu a možnost dodání v režimu náhradního plnění

Společnost TERCIE handicap s.r.o. vznikla v roce 1999 s cílem nabídnout zákazníkům ucelený sortiment ochranných pracovních pomůcek a oděvů v prvotřídní kvalitě, s krátkými termíny dodání a s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí. Díky založení chráněné dílny v roce 2002 se podařilo navíc dosáhnout soběstačnosti při výrobě pracovních oděvů a umožnit dodání v režimu náhradního plnění.

Historie společnosti TERCIE handicap s.r.o.


Od montérek po prací prášky a úklidové prostředky

Přesvědčte se na vlastní oči o pestré nabídce našeho velkoobchodu. Nabízíme pracovní rukavice mnoha typů a použití, venkovní a sálovou pracovní obuv, speciální a reflexní pracovní oděvy, montérky jednoduchých i propracovaných střihů, pomůcky k ochraně hlavy, sluchu, dýchacích cest, očí a obličeje, nářadí a vybavení na pracoviště, drogerii a hygienické potřeby.

Kompletní nabídka velkoobchodu


Přehledně seřazený sortiment pro Váš pohodlný nákup

Veškerá nabídka našeho velkoobchodu je pro pohodlný nákup a přehlednost seřazena do jednotlivých kategorií a samotné oděvy jsou opatřeny detailním popisem s účelem použití. Stejná péče je věnována také informacím, které jsou poskytovány ochranným pracovním pomůckám a drogerii.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tercie-tabor.cz


Vydáno 09.05.2018
244 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2020