Zasedací místnosti a kongresové sály vybavené nejmodernější audiovizuální technikou dodají lesk Vašim produktům a službám či ušetří Vaše náklady

Máte zajímavé služby a produkty, které si zaslouží prezentaci na vysoké úrovni? Vlastníte prostory, kde probíhají firemní akce všeho druhu? Nebo potřebujete často komunikovat mezi jednotlivými pobočkami Vaší společnosti? Pro Vás, a mnoho dalších firem, má společnost VT project s.r.o. řešení v podobě moderně zařízené zasedací místnosti nebo kongresového sálu.


Představujeme Vám společnost VT project s.r.o., jež působí na trhu audiovizuální techniky již od roku 1996. Za dobu svého působení realizovala celou řadu projektů a nasbírala nepřeberné množství zkušeností, které nyní uplatňuje při řešení každé zakázky. Důležitý je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Zasedací místnosti, konferenční místnosti či hotelové kongresové sály od A do Z

Všem zakázkám předchází podrobné zhodnocení potřeb každého zákazníka. Následně se hledá řešení přesně na míru. Samozřejmostí je poradenství a výběr té nejvhodnější audiovizuální techniky a sestavení projektu. AV technika pro danou zasedací místnost či konferenční sál se pak vybírá přesně na míru, od kvalitních a prověřených dodavatelů. Mezi nejvýznamnější partnery se řadí autorizovaný distributor značky SONY, dále Samsung, rezervační systémy CUE, MW, Da-lite, Audipack, Vogels, Sennheiser a Polycom.

Široká nabídka audiovizuální techniky zahrnuje zejména projekční a prezentační techniku, instalační i přenosné projektory, projekční plátna a plochy, interaktivní tabule, videokonferenční systémy či audiokonference. Vše může zastřešovat CUE rezervační systém pro využití zasedacích místností nebo např. naplánování důležitých videokonferencí.

Pro inspiraci doporučujeme navštívit fotogalerii z referenčních zakázek umístěné na www.vtproject.cz

Preciznost, bezchybnost, rychlost

Hlavním krédem společnosti VT project s.r.o. je vysoká preciznost a bezchybnost odvedených zakázek. Svědčí o tom i fakt, že spolupráce s většinou zákazníků vybavením konferenční místnosti či kongresového sálu teprve začíná. Vzniká totiž dlouhodobý vztah, v němž je zajišťován pravidelný servis a údržba všech nainstalovaných zařízení. Je možné domluvit také pohotovostní režim Hot-line tak, aby nikdy nedošlo k dlouhodobějšímu výpadku používání konferenční nebo zasedací místnosti. Diagnostika závady je garantována do 24 hodin, výměna nefunkčního zařízení do 48 hodin.

Další služby v oblasti audiovizuální techniky

Portfolio služeb zahrnuje také pronájem audiovizuální techniky, technické zajištění konferencí a kongresů zahrnující projekci, osvětlení i ozvučení. K dispozici k pronájmu je moderní projekční technika, která splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat společnost

VT project, s.r.o.
Podedvorská 1416
Praha 9 – Kyje
tel. 241732183; 602309141
e-mail: info@vtproject.cz
www.vtproject.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vtproject.cz

Vydáno 11.07.2013
817 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VT project s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VT project s.r.o.
vtproject.cz
Adresa

Adresa

Podedvorská 1416
Praha 9 – Kyje 198 00

info@vtproject.cz
+420 602 537 072


Najdete nás také zde:

ARES
captcha