Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Začátky české firmy Euro Security Products s.r.o. (ESP), jednoho z největších světových výrobců vybavení pro bezpečnostní i policejní sektor, se datují již do roku 1992. Kolem 90 procent produkce je vyváženo do více než 30 zemí světa. Obranné prostředky ESP tak lze spatřit nejen v Evropě, USA a Rusku, ale i v exotickém Mexiku, Indii, Kongu, Číně či Venezuele. Většina výrobků je zcela unikátních a majitelé firmy jsou držiteli celé řady patentů v USA, Evropě, Rusku i v Číně. Společnost ESP splňuje přísná kritéria normy kvality, což dokládá certifikát ISO 9001.


Hlavním sortimentem, a v podstatě symbolem pro firmu ESP, je kalený teleskopický obušek. Ten hravě odolává nemalé zahraniční konkurenci svou technologickou dokonalostí i naprosto bezkonkurenční cenou. Vyrábí se v pěti velikostech (16, 18, 21, 23 a 26 palců) a k dispozici jsou 3 typy gumových rukojetí v různých barevných variantách (khaki, písková nebo červená pro záchranáře). Až neuvěřitelná kvalita a odolnost teleskopických obušků ESP umožňuje také jejich využití jako účinného vstupního prostředku.

Záměrem firmy ESP od počátku bylo, aby postupně vznikl ucelený taktický systém, který by umožňoval užívat teleskopický obušek jako všestranný nástroj ve většině situací, které mohou během služby nastat. Uživatel si tak přesně podle specifik své činnosti může pořídit další příslušenství pro teleskopický obušek. Tyto doplňky podstatně rozšiřují možnosti teleskopického obušku a usnadňují tak uživateli výkon služby. Jedná se například o přídavnou taktickou svítilnu a noční policejní set s červeným kuželem pro stavění vozidel či armádní rýč. Pro násilné vstupy jsou k dispozici páčidla pro vylamování zámků, speciální koncovky pro rozbíjení skleněných ploch či štípací kleště.

Firma ESP je také významným producentem mnoha rozličných pouzder. Jedná se o pouzdro na obušek, taktickou svítilnu či pepřový sprej. Téměř každé pouzdro lze vybavit několika typy fixačních systémů, díky kterým lze přichytit prakticky na jakýkoliv opasek či moderní vestu opatřenou US M.O.L.L.E. popruhy. Pouzdra jsou vyrobena z houževnatého plastu a umožňují rotaci v rozsahu 360°. Mezi často žádané výrobky patří pouzdra na zásobníky do služebních zbraní i útočných armádních pušek. Obrovskou skupinu dále tvoří pouzdra na další originální výrobek ESP – sprejové svítilny. Jedná se o patentované řešení firmy ESP spojující pepřový sprej s LED svítilnou. Sprejová svítilna tak umožňuje účinnou obranu i za ztížených světelných podmínek.

Z pestré škály výrobků z „dílny ESP“ lze dále zmínit protiúderový štít zcela nové konstrukce. Speciální šípovitý tvar dává policejnímu štítu ESP odolnost, která nemá ve světě obdoby. Protiúderové štíty prošly úspěšně celou řadu extrémních testů, kdy bez problémů vydržely například přejetí obrněným transportérem o hmotnosti 7 tun.

Dalším typickým výrobkem ESP jsou jednorázová textilní pouta a jejich komplexní systém. Tato jednorázová pouta mají patentovanou konstrukci a vynikají překvapivou odolností, zaručenou na 140 kg. Velkou výhodou jednorázových textilních pout je jejich kompaktnost a nízká hmotnost. Unikátní systém pouzder navíc umožňuje příslušníkům ozbrojených složek nošení většího množství těchto jednorázových pout. Postupem času byl k textilním poutům vyvinut také speciální nůž – řezač sloužící k jejich bezpečnému sejmutí.

Pro výcvik firma ESP vyvíjí celou řadu tréninkových prostředků – cvičné obušky, úderové odražeče, pryžové nože, tréninková textilní pouta či cvičné verze služebních zbraní. Za účelem výcviku byl v ESP vytvořen i propracovaný systém pro účelné používání všeho pokročilého vybavení. Tyto speciální kurzy již byly úspěšně realizovány v mnohých státech světa.

Celá produkce, koncepce i filozofie společnosti ESP směřuje k zajištění bezpečnosti stotisíců uživatelů jejího vybavení v mnoha zemích po celém světě. Produkty ESP chrání uživatele i v těch nejrizikovějších situacích, kdy může jít o to nejcennější – lidské životy. Kompletní sortiment najdete na www.eurosecurity.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eurosecurity.cz

Vydáno 17.07.2013
982 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí

Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí
Teleskopický obušek je v dnešní době častou součástí vybavení policie a jiných bezpečnostních složek, ale nosí jej také stále více lidí, pro které se stal součástí ochrany sebe samých i celé rodiny. Společnost Euro Security Products je významným světovým producentem obranných prostředků, mezi které ...

Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy

Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy
Na trhu nalezneme velké množství obranných prostředků. Nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším je přitom klasický pepřový sprej, který najdeme jak ve výbavě celé řady ozbrojených složek, tak v kabelkách mnoha žen. Slabinou běžných pepřových sprejů je ale jejich obtížné použití v horších světelných ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Euro Security Products s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Euro Security Products s.r.o.
www.euro-security.info
Adresa

Adresa

Hyacintová 20
Praha 10 106 00

informace@eurosecurity.cz
+420 777 720 816


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeTwitterARES
captcha