Budoucnost (nejen) výrobních pracovišť je v hliníku

Stavba výrobních pracovišť se neobejde bez několika důležitých komponentů, které dohromady tvoří stabilní jádro každé dílny. Jedním z těchto komponentů jsou konstrukční systémy. Společnost ALUTEC K&K se zabývá výrobou kvalitního hliníkového systému, který se vyznačuje mnoha potřebnými vlastnostmi.


Proč zvolit hliníkové systémy?

Společnost ALUTEC K&K se zaměřuje především na výrobu hliníkového konstrukčního systému Alutec. Ten se skládá z několika komponentů, profilů modulu 30, 40 a 45. Jejich výhodou je, že se dají napojit na jiné systémy, které současný trh nabízí. A další výhody? Při konstrukci hliníkového konstrukčního systému Alutec nepotřebujete speciální vybavení, ani přístroje pro sváření. Jednotlivé komponenty totiž do sebe plynule a bezpečně zapadají. Z toho plyne větší rychlost při jejich sestavování a menší námaha, protože jejich realizace je velice jednoduchá. Hliníkové konstrukce tedy šetří čas, námahu a také více peněz, než je běžné u ostatních komponentů, které je potřeba svařovat. Navíc mají designový vzhled, který je způsoben povrchovou úpravou, takže se hodí i pro interiérovou aplikaci.

Hliníkové systémy pomáhají ve více oblastech

Usnadnit si práci, po tom touží každý. Hliníkový systém společnosti ALUTEC K&K má všestranné využití. Ocení je zejména podniky, ve kterých se vyskytují:

  • pásové dopravníky
  • řetězové dopravníky
  • lineární vedení
  • paletové (páskové) dopravní systémy – ideální pro výrobu montážních linek pro více oblastí průmyslu: automobilový, elektro, atd.
  • pracovní stoly
  • …a mnoho dalších

 

Hliníkový konstrukční systém se dá využít také všude tam, kde potřebujete ochranu před nebezpečím. Systémy společnosti ALUTEC K&K lze totiž využít i při stavbě ochranných systémů, které minimalizují bezpečnostní rizika ve výrobě a produkci. Poskytují totiž účelné a efektivní krytí strojů a zařízení, jejichž odkryté celky by jinak mohly zapříčinit úrazy na pracovišti.

Komplexní služby pro zákazníky

Společnost ALUTEC K&K se nezaměřuje jen na výrobu hliníkového konstrukčního systému Alutec. Spolupracuje i s několika italskými společnostmi, které se zabývají vývojem a výrobou Al systémů. ALUTEC K&K nabízí ke všem hliníkovým konstrukčním systémům také patřičné příslušenství. Zajišťujeme konstrukční a projektovou činnost a sami se účastníme výroby jednoúčelových strojů ve spolupráci s českými firmami. Našim klientům nabízíme i technickou podporu, při níž vybereme nejvhodnější řešení pro váš problém. Sídlo naší společnosti najdete v Čelákovicích – Záluží.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aluteckk.cz

Vydáno 21.07.2014
208 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALUTEC K & K, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALUTEC K & K, a.s.
www.aluteckk.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog
Adresa

Adresa

Zálužská 120
Čelákovice - Záluží 250 88

aluteckk@aluteckk.cz
+420 326 996 110


Najdete nás také zde:

ARES
captcha