Elektronické zabezpečovací systémy a elektromateriál od Elektromarkt Břeclav vás nezklame

Je pro vás bezpečí vším? Společnost Elektromarkt sídlící v Břeclavi se specializuje na slaboproudou, zejména pak zabezpečovací techniku a prodej elektroinstalačního materiálu. Komplexnímu zabezpečování staveb se v Elektromarktu věnujeme už od roku 1995 a také díky tomu dokážeme vše od návrhu, přes kompletní montáž až po záruční a pozáruční servis zabezpečovacích systémů a slaboproudé techniky v té nejlepší dostupné kvalitě.


Mezi technologiemi společnosti Elektromarkt najdeme systémy elektronické zabezpečovací signalizace, kamerové systémy, systémy elektronické požární signalizace, specializuje se také na strukturovanou kabeláž, přístupové systémy, docházkové systémy a systémy jednotného času.

·         EZS neboli elektrická zabezpečovací signalizace

Elektrická zabezpečovací signalizace vám dají zavčas vědět, pokud se někdo pokusí vniknout do vašeho objektu nebo střeženého prostoru. Elektrickou zabezpečovací signalizaci lze doplnit o doplňkové detektory kouře a plynu, a pokud dojde k aktivaci kteréhokoli z detektorů, elektrická zabezpečovací signalizace spustí sirény, zavolá vám na mobil nebo přímo na pult centrální ochrany, rozsvítí světla nebo spustí bezpečnostní mříže.

·         Kamerové systémy

Kamerové systémy nacházejí své uplatnění v oblasti zabezpečení, ale také třeba při sledování dopravy, výrobních procesů a v neposlední řadě jako účinné preventivní opatření. Pomocí kamerových systémů lze sledovat situaci buď ze střeženého pracoviště, nebo se vzdáleným přístupem také prostřednictvím internetu.

·         Elektronická požární signalizace

Systém elektronické požární signalizace umí identifikovat a lokalizovat vznik ohniska požáru. Díky tomu, že na vznik požáru upozorní akusticky, světelně nebo dálkovým přenosem signalizace na pult centrální ochrany, pomáhá nám elektrická požární signalizace velmi výrazně zabránit vzniku značných materiálních ztrát, ale také ekologických škod nebo dokonce ztrát na lidských životech.

·         Strukturovaná kabeláž

Co je to strukturovaná kabeláž? Jde o kabelážní systém, který je společný pro datové i hlasové služby. Strukturovanou kabeláž však lze také využívat pro integraci IP kamerových systémů.

·         Přístupové systémy

Všude tam, kde je potřeba jakkoli regulovat přístup osob či vozidel, jako jsou třeba parkoviště, hotely, nemocnice nebo různé administrativní budovy, nachází své uplatnění přístupové systémy, na které je Elektromarkt také specialista. Součástí přístupových systémů jsou kontaktní nebo bezkontaktní čipové karty či klíčenky nebo biometrické čtečky rozpoznávající dané osoby podle otisků prstů nebo očního pozadí.

·         Docházkové systémy a systémy jednotného času

Pracovní doba, příchody, odchody, pauzy na oběd, kdo by to neznal. A právě k pohodlné elektronické evidenci těchto jevů slouží docházkové systémy, které lze doplnit třeba také o možnost objednávání a výdeje obědů. Systémy jednotného času pak slouží k signalizaci začátku a konce pracovní doby.

Chcete se o službách v oblasti elektrických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, docházkových systémů a prodeji elektromateriálu včetně montážních prací od Elektromarkt dozvědět více? Navštivte náš web nebo přímo prodejnu v Břeclavi!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elektromarkt.cz

Vydáno 22.07.2014
492 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Elektromarkt, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektromarkt, spol. s r.o.
www.elektromarkt.cz
Adresa

Adresa

Prušánky 296
Prušánky 696 21

em@elektromarkt.cz
+420 608 880 745


Najdete nás také zde:

ARES
captcha