Pro bezpečnou nákladní dopravu je tu DORYS CZ

Potřebujete přepravit vysokoobjemový náklad nebo jen drobnost? Na dlouhé či krátké vzdálenosti? Pokud jste alespoň na jednu možnost odpověděli ano, pak vyhledejte DORYS CZ. Jsme totiž spolehlivá služba, která má v oblasti nákladní dopravy bohaté zkušenosti.

DORYS CZ - nákladní doprava

Když nákladní doprava, tak DORYS CZ

Nákladní dopravu provozujeme už od roku 1998. Historie naší firmy je však ještě o 5 let delší. Za tu dobu jsme realizovali mnoho zakázek a získali jsme patřičné zkušenosti a vědomosti. I to je jeden z důvodů, proč se obrátit na DORYS CZ. Poskytujeme hned několik služeb, naší hlavní činností však stále zůstává nákladní doprava. Jsme schopni přepravit zásilku, která zabírá celý nákladový prostor, ale převážíme také kusové zásilky. Jakákoliv vzdálenost nám nedělá problém. Přepravujeme náklady po celé Evropě. Jsme držiteli všech potřebných licencí a certifikátů pro výkon nákladní dopravy v tuzemsku i zahraničí. Vlastníme eurolicenci, která nám umožňuje se volně pohybovat ve členských státech Evropské unie.

Naše vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava se vyznačuje spolehlivostí. Tu zajišťují zkušení řidiči, kteří jsou připraveni na jakoukoliv situaci a dokážou ji vyřešit. Spolehliví řidiči však tvoří jednu část přepravy. Tu druhou představuje náš vozový park - jde o plachtové návěsy a tandemové soupravy a SOLO nákladní vozidla. Vozidla jsou pravidelně podrobována kontrolám a servisu tak, abychom předcházeli případným komplikacím na cestách a zajistili tak bezpečnou a plynulou jízdu.

Nákladní doprava po celé Evropě


Spediční služba a skladování

Zmínili jsme, že kromě nákladní dopravy se věnujeme také dalším činnostem. Rádi bychom vám je představili.

DORYS CZ poskytuje veškeré spediční služby. V našem týmu se nacházejí zkušení dispečeři, kteří zajistí hladký a bezproblémový průběh nákladní dopravy. Našim zákazníkům jsme k dispozici 24 hodin denně, jsme proto schopni řešit akutní potřebu nákladní dopravy či jakoukoliv krizovou situaci.

Snažíme se docílit maximální spokojenosti zákazníka a bezpečného uložení jeho nákladu. Nejsme firma, která by dovezla náklad na místo na určení, a pak jí bylo jedno, co s ním bude. Na nás se můžete spolehnout. Proto provádíme také manipulaci s nákladem. Vy si tak můžete být jisti, že váš náklad se nepoškodí ani při nakládce či vykládce.

Nevíte kam uložit již převezený náklad či náklad čekající na převoz? I tady vám pomůžeme. Vaše zboží bezpečně uložíme v našem skladu. Je jen na vás, jak dlouho ho tam ponecháte. DORYS CZ také provádí zprostředkovatelskou činnost v oblasti obchodu a služeb. Sídlo naší společnosti najdete v Příbrami.

Skladování a spedice


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dorys.cz

Vydáno 23.07.2014
582 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spolehlivá kamionová doprava do Anglie pro vaše zboží

Spolehlivá kamionová doprava do Anglie pro vaše zboží
Potřebujete převést zboží do Anglie? Chcete spolupracovat se spolehlivou a prověřenou firmou? Pak je řešením společnost DORYS CZ. S námi se vám spolupráce vyplatí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DORYS CZ, s.r.o. Transport - Spedition
WEBOVÁ STRÁNKA
DORYS CZ, s.r.o.
www.dorys.cz
Adresa

Adresa

Brod 47
Příbram 261 01

sarka@dorys.cz
+420 777 762 131


Najdete nás také zde:

ARES
captcha