Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor nevychovávají absolventy pro úřad práce

Vybíráte pro sebe nebo svého potomka střední školu, na které se něco pořádného naučí a už po absolvování střední školy bude vybaven znalostmi a dovednostmi, které mu umožní získat dobrou práci? Tak už nehledejte a přihlaste jej na Vyšší odbornou školu či Střední zemědělskou školu v Táboře. Gymnázia jsou fajn, ale jedině pro ty, kteří vědí, že chtějí i po střední škole pokračovat ve studiu. Jinak se totiž absolventi gymnázií stávají ideálními adepty pro úřad práce. Absolventům naší Vyšší odborné školy či Střední zemědělské školy Tábor se to však stává jen málokdy.


Naši absolventi mají potřebné znalosti i dovednosti pro úspěch na trhu práce

Naše Vyšší odborná škola ani Střední zemědělská škola Tábor nevychovává absolventy pro úřady práce. Od nás budou studenti odcházet s bohatými znalostmi i praktickými dovednostmi, které jim pomohou uplatnit se na úřadu práce i v dnešní velké konkurenci. Pro výuku máme odpovídající zázemí, neboť jako jedni z mála máme vlastní školní statek, kde se studenti učí moderním technologickým postupům, s jejichž využitím pak dosahujeme ziskových výsledků výroby. Naši absolventi tak nejsou pouzí teoretici bez špetky praxe, ale především odborníci připravení čelit výzvám dennodenní praxe.

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor nemusí být školou poslední

To, že půjde vaše ratolest studovat na Vyšší odbornou školu či Střední zemědělskou školu Tábor však ani zdaleka neznamená, že už nemůže studovat dále například na vysoké škole. Na naší škole totiž učí odborníci nejen ze zemědělství, ale i jiných odvětví národního hospodářství a ve spoustě případů se jim podařilo předat svým studentům tolik znalostí a dovedností, že naši absolventi vyučují i ve vysokých funkcích na univerzitách.

Na Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole Tábor studují mladí i starší

Na naší Vyšší odborné škole mohou vaše děti studovat obor Péče o krajinu i dálkově s různými zaměřeními na pozemkové úpravy a ekologii krajiny či zemědělskou technologii a stavby v krajině. Na Střední zemědělské škole Tábor pak obory Agropodnikání či Ekonomika a podnikání, obojí taktéž i dálkově. Máme dokonce i program celoživotního vzdělávání a nabízíme rekvalifikační kurzy. Na vzdělání totiž nikdy není pozdě.

Studentům vycházíme vstříc a nabízíme jim široké možnosti vzdělávání

Při rozvrhu výuky se snažíme zohlednit i časy dojezdu žáků i jejich další zájmové vyžití. Nebráníme jejich mimoškolnímu rozvoji, ale naopak jej podporujeme. Studenti naší Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy Tábor cestují i do zahraničí, kde jim zajišťujeme skvělou praxi ve významných zemědělských institucích, kde mají šanci načerpat znalosti, dovednosti i zkušenosti a zvýšit tak svou konkurenceschopnost a svůj potenciál na trhu práce.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.szestabor.cz

Vydáno 23.07.2014
561 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vyšší odborná škola Střední zemědělská škola
WEBOVÁ STRÁNKA
Vyšší odborná škola
szestabor.cz
Adresa

Adresa

nám. T.G.Masaryka 788
Tábor 390 02

info@szestabor.cz
+420 608 260 825


Najdete nás také zde:

ARES
captcha