V Porsche České Budějovice najdete špičkové vozy a nejlepší servis

Porsche, to je ověřená kvalita. Společnost Porsche Inter Auto CZ v Českých Budějovicích prodává nejrůznější nové i ojeté vozy Porsche, Volkswagen, Audi a Škoda, z jejichž nepřeberného množství si vybere každý – otec rodiny, pan podnikatel i elegantní dáma či nákupní maniačka. Kromě toho Porsche České Budějovice poskytuje svým klientům prvotřídní autorizovaný servis vozů. Dokladem špičkové kvality služeb Porsche České Budějovice je i množství ocenění, kterými se může tato společnost a její zaměstnanci pyšnit.


V provozovně Porsche České Budějovice najdete prvotřídní vozy i servis

Porsche České Budějovice je pobočkou společnosti Porsche Inter Auto CZ, která je dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto a patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším společnostem v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě. Je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importérem i prodejcem značky Porsche v České republice. Stejně tak je servisním a prodejním zastoupením Bentley pro český trh.

Špičkoví zaměstnanci a moderní technologie v Porsche České Budějovice

O vaši spokojenost se v osmi provozovnách Porsche Inter Auto CZ stará více než 700 odborných, profesionálních a zručných zaměstnanců, kteří při své práci využívají nejmodernější technologie a za dlouhá léta praxe nashromážděné know-how mezinárodní společnosti. Zaměstnanci Porsche České Budějovice jsou pravidelně školeni, aby vždy odváděli jen tu nejlepší práci. Že se snaha Porsche České Budějovice vyplácí, pak dokazují mnohá získaná ocenění i certifikáty ISO 9001:2000.

Nejlepší autorizovaný servis Škoda i Audi v České republice

V soutěži Škoda Service Challenge i naposledy zvítězila provozovna Porsche České Budějovice a může se tak pyšnit titulem nejlepší autorizovaný servis Škoda v České Republice, ale také nejlepším servisním poradcem a nejlepším servisním technikem. Všichni odborníci a specialisté Porsche České Budějovice v této soutěži ukázali, co v nich je. Vynikali odbornými znalostmi i praktickými schopnostmi a dovednostmi. Proto hledáte-li spolehlivý, rychlý a precizní servis pro svůj vůz, neváhejte a zavezte jej do servisu Porsche České Budějovice. Servisní tým totiž na soutěži obstál v konkurenci 357 zástupců z 87 dílen české sítě autorizovaných servisních partnerů Škoda. A to už o něčem vypovídá. První místo získal tým Porsche České Budějovice i v soutěži Audi Twin Cup 2013, díky čemuž je také nositelem titulu nejlepšího autorizovaného servisu vozů Audi. To vše je dokladem, že vaše vozy budou v těch nejlepších rukách.

Porsche České Budějovice nezapomíná ani na nejmenší

Pro patnáct dětí z Dětské hematoonkologie Nemocnice České Budějovice a jejich rodiny uspořádala firma Porsche České Budějovice letos v červnu už druhý ročník roadshow „Den s Porsche“, kdy se děti mohly svézt špičkovými sportovními a luxusními vozy značek Porsche, Audi, Volkswagen i Škoda a alespoň na chvíli tak zapomenout na nemoc, která je trápí.

Porsche České Budějovice tak nejen nabízí špičkové služby v oblasti prodeje nových i ojetých vozů Porsche, Volkswagen, Audi a Škoda i jejich servisu, ale také lidský přístup a pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují. Porsche České Budějovice dělá lidem radost.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.porsche-cb.cz

Vydáno 23.07.2014
307 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Porsche Inter Auto CZ, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Porsche Inter Auto CZ, spol.s r.o.
www.porsche-cb.cz
Adresa

Adresa

Okružní 2557
České Budějovice 370 04

info.cb1@porsche.cz
+420 387 000 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha