VLK koupelny vám splní sen o dokonalé koupelně

Přes 20 let zkušeností s realizacemi koupelen všech velikostí i typů a spousta spokojených zákazníků rodinné firmy VLK koupelny jsou zárukou, že bude vaše koupelna nejen precizně provedená, ale také bude odpovídat všem požadavkům na atraktivní design, spolehlivost a dlouhou životnost. Obraťte se na profesionály, kteří vám zrealizují vysněnou koupelnu od grafického návrhu až po samotnou výstavbu.


Od náčrtku po realizaci vysněné koupelny

Postaráme se zkrátka o vše, co se týká vaší nové koupelny. Vy nám pouze popíšete své představy a sny a dále už si jen budete vybírat z návrhů profesionálního designéra. Jakmile budeme mít jasnější představu, jak si přejete, aby budoucí koupelna vypadala, obdržíte před samotnou realizací 3D vizualizaci zdarma. Až na základě vaší spokojenosti můžeme postoupit k reálnému plnění vašich snů. 

Velmi nám záleží na tom, aby všechny námi realizované koupelny vyhovovaly nejen po stránce estetické a praktické, ale také musí splňovat veškeré požadavky na ergonomii, vysokou odolnost, dlouhou životnost a precizně odvedenou řemeslnickou práci. Z toho důvodu jsou v našem realizačním týmu jen opravdoví profesionálové z oboru, zapálení pro svou práci.

Novou koupelnu vám dle návrhu postavíme v co nejkratším čase a v té nejlepší kvalitě, jakou můžete na českém trhu dostat.

Už žádné pochybné firmy šetřící na čase i materiálu

Nezáleží na tom, jak dlouho s vámi budeme ladit vaše představy o dokonalé koupelně, ani na dodržování naší pracovní doby. Naším cílem je precizní výsledek a vaše spokojenost a uděláme pro to vše, co je v našich silách. Nesnažíme se ušetřit nákupem materiálu nevalné kvality a odolnosti. Pro výstavbu koupelen používáme pouze ty nejkvalitnější materiály a prověřené technologie, které jsou nenahraditelným základem dokonalé koupelny.

Nechybí ani novinky a akční ceny!

Díky kvalitním obchodním vztahům s našimi dodavateli můžeme svým klientům pravidelně nabízet některé zařizovací předměty, obklady a příslušenství do koupelny za velmi výhodné ceny. V současné době pro vás máme tuto nabídku novinek a akčních cen:

  • umyvadlo Genova s deskou 80 cm a úložným kontejnerem za cenu od 12 999,-
  • velkoformátový obklad o rozměrech 30 x 60 cm – série Avalon – za cenu od 699,-/m2
  • nábytková sestava Noja 90 se zrcadlem a světlem + porcelánové umyvadlo za cenu 12 999,-
  • umyvadlová baterie Omega za cenu od 2 690,-

Neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou na webových stránkách www.koupelny-vlk.cz nebo se zastavte přímo v naší provozovně na ulici Průmyslová 1144 v Uherském Hradišti. Budeme se těšit na návštěvu a případnou spolupráci! 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.koupelny-vlk.cz

Vydáno 25.07.2014
552 Zhlédnutí
Topováno 21.11.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VLK koupelny David Vlk
WEBOVÁ STRÁNKA
VLK koupelny
www.koupelny-vlk.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 1144
Uherské Hradiště 686 01

koupelny@vlkinterier.cz
+420 777 785 340


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha