Stěhování Opava
Roman KošárekProč se stěhovat s profesionální firmou

Firma Roman Košárek – Stěhování Opava Vám při Vašem stěhování poradí a pomůže ušetřit čas, námahu, stres a peníze. V dnešní hektické době právě naše profesionalita, rychlost, 15-ti letá zkušenost a individuální přístup je to, co naši zákazníci oceňují.


15 důvodů proč se stěhovat s profesionály z firmy Stěhování - Košárek:

 1. Příprava před stěhováním - pokud je to možné, je stále nejpoužívanější a nejvýhodnější zvolit s dostatečným předstihem (doporučujeme 14-ti denním) bezplatnou a nezávaznou prohlídku naším technikem, kde zjistíme rozsah stěhování a Vaše požadavky na způsob balení a případné demontáže nábytku, zpracujeme konečnou cenovou nabídku. Pokud toto možné není, lze zakázku realizovat v hodinových sazbách (od 180,-Kč/hod./prac., dle počtu pracovníků), nebo po podrobném popisu nacenit zakázku virtuálně.

 2. Odborná montáž a demontáž nábytku - stolař k dispozici.

 3. Balící technika - stretchová (strečová) - fixační fólie zdarma, zapůjčení stěhovacích přepravek na dobu 20-ti dnů zdarma, po Opavě zdarma jejich dovoz před stěhováním a odvoz po realizaci zakázky a vybalení.

 4. Šatní boxy - pro stěhování obleků, halenek a dalšího oblečení bez pokrčení.

 5. Stěhovací pomůcky - manipulační technika, popruhy, vozíčky, apod.

 6. Speciální zacházení - bublinková fólie (dokonalá ochrana při stěhování na delší vzdálenosti), ochrana rohů a další balící pomůcky.

 7. Vozový park - speciální polstrované vozy - nezávislost na klimatických podmínkách (stěhovaný nábytek nezmokne, nenavlhne při sněžení, apod.).

 8. Vyškolený a zkušený personál - naši  pracovníci jsou pravidelně proškolováni v oblasti používání stěhovacích pomůcek, balících technik a
  neustále sledujeme a aktivně zavádíme nové trendy, které se objevují v oblasti stěhovacích služeb a manipulační techniky.

 9. Pojištění - standardní pojištění do výše škody 500 tisíc, možnost speciálního připojištění.

 10. Pružnost dle požadavků zákazníka  - stěhování  7 dní v týdnu za stejné ceny.

 11. Dlouholetá zkušenost - stěhujeme od ledna 1999.

 12. Možnost stěhovacích služeb na klíč bez Vaší přítomnosti, pouze přebíráte již nastěhovaný a vybalený nábytek a osobní věci.

 13. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, celé firmy, školy, úřady, domovy důchodců, nadměrná břemena do 600kg, umělecké předměty, při stěhování do novostaveb  - při veškerém stěhování minimální riziko poničení interiéru (podlahy, stěny, zárubně, dveře, ostění).

 14. Stěhování po celé ČR a Evropě. Likvidace pozůstalosti, vyklízení domů, bytů, sklepů a půd. Zajistíme přistavení kontejnerů, popř. ekologickou likvidaci odpadů s doložením dokladů o ekologickém uložení odpadů.

 15. Reference - naší stálí zákazníci: OKO-Opavská kulturní organizace, Slezské zemské muzeum, Finanční úřad Opava, Okresní správa sociálního zabezpečení, základní školy, ZUŠ Hradec n. Moravicí, ZŠ Český Těšín, Obchodní akademie, Ostroj Opava, Bosh Krnov, Geometra Opava a Olomouc, Ministerstvo zemědělství, Státní úřad inspekce práce, domovy důchodců – Bílá Opava, přísp.org. Sirius Opava, Harmonie Krnov, zahraniční stěhování:  Oftringen, Zurich – Švýcarsko, Luxemburg, Ulm-Německo.  Postřehy a názory dalších našich konkrétních klientů můžete najít na našem webu stehovaniopava.cz v sekci Vaše názory.
Už víte, co vše nepříjemného by vás mohlo při stěhování potkat a na co vše jste nemysleli? Proto spolupráce s profesionální firmou vám ušetří již zmíněný čas, stres a peníze.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://stehovaniopava.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Roman Košárek – levné a profesionální stěhování Opava

Roman Košárek – levné a profesionální stěhování Opava

Zabalit svůj dosavadní život do krabic a převézt ho na nové místo není snadný úkol. A když cítíte, že na to sami stačit nebudete, je lepší povolat na pomoc profesionály. Ti vždy vědí, jak vše sbalit rychle, efektivně a nic při převozu neztratit ani nerozbít. Pokud bydlíte nedaleko Opavy a nevíte, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Zavolejte na pomoc společnost Stěhování Opava pana Romana Košárka, který vás odstěhuje se vším všudy a hlavně levně.

Vydáno 13.07.2015Vydáno 25.07.2014
330 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2015