Barová technika do gastro provozů - eshop - šikovný pomocník

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Barová technika do gastro provozů - eshop - šikovný pomocník

GASTROART CZ, spol. s r.o.
Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

Společnost GASTRO ART CZ se již více než 15 let zabývá prodejem a servisem gastro vybavení restaurací, hotelů, firemních stravovacích zařízení, škol a dalších gastro provozů po celé České republice. Přehledný internetový obchod umožňuje zákazníkům pohodlně vybrat z několika tisíc položek a nakoupit v krátkém čase vše, co jim zefektivní podnikání.


Přinášíme efektivní řešení pro gastro provozy

Na trhu s gastro zařízením nejsme žádní „zelenáči“. Naše společnost disponuje plně kvalifikovanými odborníky z oblasti gastronomie, mezi kterými nechybí ani špičkoví kuchaři, kteří pravidelně pořádají kulinářské semináře.

 

Jsme přímým dovozcem konvektomatů prvotřídní kvality značky RATIONAL, varné technologie ANGELO PO a BERTOS, salamandrů a holdomatů GIORIK a spousty dalších renomovaných výrobců z oblasti profesionálního gastro vybavení. Díky kvalitě poskytovaných služeb a nabízených produktů jsme získali certifikát ISO 9001/2009.

 

V pestrém sortimentu gastro vybavení internetového obchodu GASTRO ART CZ ale najdete daleko víc. Z více než 7000 ks produktů pro gastro provozy můžeme jmenovat například chladicí a mrazicí techniku, kompletní vybavení baru, zařízení na přepravu a výdej pokrmů, široký výběr nádobí a kuchyňského náčiní a mnoho dalších produktů nezbytných pro bezproblémový provoz.

GASTRO ART CZ, to není jen e-shop s kompletní nabídkou

Kromě komplexní nabídky gastro zařízení máme k dispozici také plně vybavený odborný servis, který zajišťuje v rámci celé ČR 8 kvalifikovaných pracovníků. Jste-li se zařizováním gastro provozu teprve na začátku nebo přemýšlíte o modernizaci/rekonstrukci stávajícího, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Poskytujeme totiž i poradenství, projektování a dodávky gastro vybavení na klíč.

 

Stále ještě nejsme na konci s výčtem předností GASTRO ART CZ. U nás můžete nové zboží nakoupit také na splátky nebo využít služby Gastrobazar, kde lze pořídit gastro zařízení za velmi výhodné ceny. O dalších výhodách spolupráce s naší společností neváhejte navštívit webové stránky www.gastroart.cz.

 

Díky kvalitnímu a kompletnímu gastro zařízení nebudete muset řešit zbytečné problémy a platit za opakované opravy vybavení. Můžete se tak plně věnovat svému podnikání a těšit se z pomocníků, kteří vydělají nejen na sebe, ale i na vaši budoucnost.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gastroart.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Vydáno 12.07.2017
Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Velké, ale ani drobné firmy či živnostníci, pracující v oblasti gastronomie, se bez kvalitního profesionálního gastro vybavení neobejdou. Nejjednodušší cestou je vyhledat místa, odkud bude možné pořídit veškeré vybavení pro gastronomii najednou a vyhnout se tak nutnosti využívat více obchodních kanálů. Skvělým spolupracovníkem v oblasti gastronomie je firma GASTRO ART spol. s r.o., působící na trhu již 19 let.

Vydáno 13.07.2015
Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Potřebujete spolehlivé gastrovybavení do restaurací, hotelů, nemocnic, škol či jiných zařízení, kde je důležité, aby v kuchyni vše klapalo a fungovalo perfektně a bez problémů? Gastrovybavení Electrolux od společnosti GASTROART CZ vám poslouží přesně podle vašich představ.

Vydáno 29.06.2016
Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Chystáte se podnikat v gastronomii nebo už jste ostříleným šéfem gastro provozu? Chcete pro svou kuchyni a tím samozřejmě i pro své hosty jen to nejlepší, ale zároveň se nechcete nechat zruinovat? Pak vás jistě nenechá klidným nabídka gastro vybavení a také gastro bazar společnosti GASTROART CZ.

Vydáno 30.11.2013Vydáno 28.07.2014
338 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2016

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně

Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla