Betonové ploty v profesionální kvalitě se stanou nepostradatelnou součástí vašeho rodinného domu

Betonové ploty Harašta

Betonové ploty v profesionální kvalitě se stanou nepostradatelnou součástí vašeho rodinného domu

Betonové ploty už dávno nejsou jen nevzhledné šedivé zídky

Betonové oplocení od společnosti Betonové ploty Petr Harašta jsou nejen praktickým řešením pro oddělení pozemku, ale díky modernímu designu v mnoha provedeních i vysoce estetickým prvkem. V nabídce najdete až 30 druhů betonových plotů, ze kterých si vybere každý podle svého vkusu i charakteru objektu, pro nějž bude betonový plot určen.

Betonový plot s kováním - Petr Harašta

Ptáte se, zda jsou betonové ploty vhodné pro vaše účely?

Betonové ploty jsou vhodné téměř všude, kde je potřeba vytvořit ohraničení pozemku nebo jeho rozdělení na jednotlivé sekce. Dokáží nahradit jakýkoli druh oplocení s tou výhodou, že vynikají nízkou cenou, vysokou životností, jednoduchou údržbou a odolností proti povětrnostním vlivům. Ještě lepších vlastností lze docílit nástřikem betonového plotu, buď fasádní barvou, nebo speciální barvou na beton. Betonové oplocení lze realizovat ve výšce od 0,5 m až do 3 m nad zemí, lze jej tedy využít jak v případě optického oddělení prostoru, tak i jako neprostupnou zábranu před zraky z přilehlé ulice či nezvanými návštěvníky.

Betonové ploty mají spoustu výhod


Betonový plot se strukturou dřeva nebo kamene? Žádný problém

Že jsou možnosti designu betonových plotů téměř neomezené, svědčí i fakt, že jim lze vdechnout podobu jakéhokoli jiného materiálu, a získat tak i díky následnému nátěru věrohodnou imitaci mnohonásobně dražších variant oplocení. Za příznivou cenu se tak váš pozemek může pyšnit plotem vypadajícím jako ze dřevěných trámků, štípaného kamene, různě tvarovaných cihliček, keramických obkladů a dalších materiálů.

Ani různé efektní detaily nejsou pro betonové ploty od Petra Harašty žádný problém. Lze do nich osadit např. část plaňkového plotu, tvořit obloučky, ozdoby, osazovat na něj např. poštovní schránku, zvonek, designové branky, stříšky,… Všechny varianty betonových plotů a jejich doplňků lze navíc mezi sebou libovolně kombinovat. Možnosti betonového oplocení jsou zkrátka takřka neomezené.

Betonové ploty od Petra Harašty


Betonové ploty Petr Harašta zajistí komplexní služby

Společnost se specializuje nejen na samotnou dodávku a realizaci betonových plotů, ale zajišťuje i další služby pro kompletní řešení na míru. Poskytne vám odborné poradenství, v případě zájmu i přímo v místě realizace, vypracuje návrh dle vašich požadavků, nabízí také věrnostní slevy, bonusové programy pro velkoodběratele a další výhody.

Pokud vás zajímají betonové ploty jako praktická a efektní varianta oplocení vašeho domu, vily, rekreačního nebo komerčního objektu či rozsáhlého průmyslového objektu, navštivte webové stránky www.betonovyplot.cz pro více informací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.betonovyplot.cz

Vydáno 29.07.2014
1014 Zhlédnutí
Topováno 02.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové ploty a další betonové výrobky od českého výrobce na klíč

Betonové ploty a další betonové výrobky od českého výrobce na klíč
Odolnost, všestranné použití a perfektní vzhled, tyto i další výhody vám nabízejí betonové výrobky od společnosti Betonové ploty Petr Harašta. Seženete u nás betonové výrobky všeho druhu, jako například zámkové a chodníkové dlažby, betonové skruže či stříšky. Naší specialitou jsou ale betonové ...

Betonové ploty a oplocení pro rodinné domy

Betonové ploty a oplocení pro rodinné domy
Nebaví vás ustavičné opravy a péče o váš plot? Zbytečná ztráta času a energie, když si můžete vybrat oplocení, které vás zbaví veškerých povinností, a získáte estetický design kolem vašeho domu. Zkuste jít na to tak chytře, jako ti, kteří si vybrali betonové ploty a oplocení od firmy Betonové ploty ...
PODSTRÁNKY

Betonové ploty

Betonové ploty
Betonové oplocení, betonové dílce – výroba, prodej, montáž

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky
Zámková a chodníková dlažba, betonové obrubníky, žlabovky s roštem, koryta

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky
Betonové skruže, studniční poklopy, betonové podhrabové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Betonové ploty Harašta
WEBOVÁ STRÁNKA
Betonové ploty Harašta
www.betonovyplot.cz
Adresa

Adresa

Nová Ves (bývalý areál Státního statku)
Pohořelice - Nová Ves 691 24

petrharasta@seznam.cz
+420 724 132 899


Najdete nás také zde:

ARES
captcha