Elektrotepelná zařízení usnadní výrobu a zpracování

Výroba některých produktů si žádá jeho zpracování za vysokých teplot. K tomu vám ale nepostačí obyčejný oheň. My ze ZEZ, s.r.o. jsme odborníci na vysoké teploty. Zabýváme se totiž výrobou elektrotepelných zařízení.

Elektrotepelná zařízení

Elektrické odporové pece nejvyšší kvality

Základní výrobní jednotku společnosti ZEZ, s.r.o. tvoří průmyslové pece. Vyrábíme je v několika variantách a druzích. Veškeré průmyslové pece, které vyrábíme, jsou elektrické. Rádi bychom vám představili alespoň zlomek průmyslových pecí, které se nachází ve výrobním portfoliu společnosti ZEZ, s.r.o.. Pece dělíme do několika kategorií:

  • průběžné pece
  • komorové a vozové pece
  • šachtové a hlubinné pece
  • poklopové pece

U nás tedy najdete například sušící pece, které se využívají pro sušení látek a předmětů do teploty až 200°C. Elektrické sušící pece jsou vhodné pro tepelné procesy, při kterých nedochází k vyvíjení výbušných nebo snadno vznětlivých plynů a par. Vybírat můžete z variant těchto průmyslových pecí buď s přímým, nebo nuceným oběhem vzduchu.

ZEZ, s.r.o. nevyrábí jen elektrické sušící komorové odporové pece. Vyrábíme jakékoliv průmyslové pece pro různá odvětví průmyslu: komorové s pevnou podlahou, komorové se sázecím zařízením, průběžné, šachtové a mnoho dalších. Využijete je pro kalení, pro zapalování barev do keramiky, pro chlazení sklářských výrobků, pro ohřev hliníku a mnoho dalších činností.

ZEZ, s.r.o. vyrábí nejen průmyslové pece

V ZEZ, s.r.o. vyrábíme veškerá elektrotepelná zařízení, nejen průmyslové pece. Naše zařízení se dají rozdělit na:

  • tavící pece a zařízení
  • topné elementy
  • vyvíječe řízených atmosfér
  • speciální a ostatní zařízení

Snažíme se našim obchodním partnerům poskytovat zařízení, která maximální zefektivní výrobu a ulehčí práci. Naše stroje proto využijete pro žíhání (ohřev vody na určitou teplotu, udržování této teploty a následné ochlazování), cementování (nasycení a zakalení povrchu), kalení (dodává tvrdost ocelovým předmětům), chlazení (využívá se zejména ve sklářském průmyslu), smaltování (speciální vyhřívání kovových předmětů), vysoušení, vypalování (využívá se zejména při výrobě keramiky) a popouštění.

Spoléhejte se na kvalitu a stabilní společnost

Firma ZEZ, s.r.o. má mnoholetou historii. Vše začalo navázáním na tradice výroby elektrotepelných průmyslových zařízení v Hloubětíně. V roce 1953 jsme výrobu běžných komorových a sušících pecí rozšířili o elektrotepelná zařízení. V dnešní době už jsou elektrotepelná zařízení naprostou nezbytností v průmyslové výrobě a zpracování. ZEZ, s.r.o. proto vyrábí průmyslové pece a další zařízení nejvyšší kvality a spolehlivosti. I to je jeden z důvodů, proč patříme k největším dodavatelům elektrotepelných zařízení v České republice.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zez.cz

Vydáno 29.07.2014
101 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektrotepelná průmyslová zařízení s mnohaletou tradicí a zárukou kvalitu

Elektrotepelná průmyslová zařízení s mnohaletou tradicí a zárukou kvalitu
Firma ZEZ s.r.o. navazuje na tradici výroby elektrotepelných zařízení v Praze – Hloubětíně. Počátky samotné výroby těchto zařízení spadají až do roku 1953, výrobky firmy ZEZ Praha přitom byly vždy synonymem kvality a spokojenosti. Jinak tomu není ani dnes, společnost patří k největším a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZEZ, s.r.o. Elektrotepelná zařízení Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ZEZ, s.r.o.
zez.cz
Adresa

Adresa

U Elektry 650
Praha 9 - Hloubětín 198 00

obchod@zez.cz
+420 283 005 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha