Účinné a rychlé řešení prostoru najdete u HALEX-SCHAUENBERG

Podnikáte? Vlastníte výrobnu či zpracovatelský závod? Hledáte vhodný typ budovy pro optimální využití prostoru a tím pádem i zefektivnění činnosti vašeho podniku? Pak právě pro vás jsou ideálním řešením ocelové konstrukce a ocelové haly, s jejichž výrobou a výstavbou má společnost HALEX-SCHAUENBERG bohaté zkušenosti.


Ocelové konstrukce pro bohaté využití

Jednoduchá a rychlá výstavba, téměř okamžitě vytvořený oddělený prostor, ochrana před nepříznivými vlivy. To vše a ještě mnohem víc představují ocelové konstrukce společnosti HALEX-SCHAUENBERG. Vyznačují se vysokou kvalitou stavebního materiálu (oceli) a precizní montáží. K výstavbě ocelových konstrukcí využíváme ocele S235 až S355 dle označení EN. Na přání zákazníka ocel navíc ošetříme povrchovou úpravou. K té využíváme tryskání a následné natření ocele výslednou barvou s jednou nebo dvěma vrstvami vrchního nátěru. Výsledkem je pak poctivá ocel, která vydrží (téměř) vše.

HALEX-SCHAUENBERG nabízí komplexní služby v oboru ocelových konstrukcí. Ať už k nám přijdete s vlastním návrhem, nebo pokud máte pouze představu, pomůžeme vám. Nemáte-li zpracovaný projekt, vytvoříme ho za vás. Dle vašich připomínek zpracujeme výrobní dokumentaci v moderním a spolehlivém 3D programu. Zajišťujeme i statiku. Na základě schváleného projektu předáme nákresy jednotlivých komponentů do výroby. Dílce jsou vyráběny přímo podle výkresů na obrazovkách počítačů, čímž zvyšujeme přesnost a kvalitu vyrobeného komponentu.

A kde ocelové konstrukce využijete? Jsou vhodné pro jakékoliv průmyslové provozy. Obzvláště pak chemické, strojírenské, textilní či sklářské podniky, ale využijí je také elektrárny, kotelny, spalovny. Uplatnění najdou i jako kulturní a společenské objekty. Toto je samozřejmě jen malý výčet možnosti využití ocelových konstrukcí. Přesvědčte se o jejich praktičnosti a univerzálního využití i vy a kontaktujte nás.

Ocelové a mobilní haly, které vydrží

HALEX-SCHAUENBERG dodává ocelové stavby mnoha firmám, kterým slouží k maximální spokojenosti. Zpracovali jsme projekt a následně nainstalovali ocelovou halu klientům, jako ABT Kladno, Eurositex, ZENIT Praha, Opel Praha nebo letiště Příbram – Lhota. Ocelové haly vyrábíme v různých provedeních a barvách. I ocelové stavby můžou být originální a dobře vypadající!

Prezentujete svoje výrobky na výstavách či veletrzích? Chcete, aby si vás návštěvníci všimli? Zvyšte svoje šance s mobilními fóliovými halami (tzv. přístřešky). Dodáme mobilní haly přesně podle vašich potřeb – různé rozměry a tvary pro nás nejsou problémem. Realizujeme kompletní stavby na klíč, ale zajišťujeme také dílčí dodávky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.halex.cz

Vydáno 29.07.2014
137 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HALEX-SCHAUENBERG ocelové konstrukce, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HALEX-SCHAUENBERG ocelové konstrukce, s.r.o.
www.halex.cz
Adresa

Adresa

Husova 435
Příbram 6 261 01

halex@schauenberg.cz
+420 318 493 213


Najdete nás také zde:

ARES
captcha