Látkové pleny: objevte jejich kouzlo a ušetřete

Narození miminka dnes kromě radosti představuje i velkou položku pro rodinný rozpočet. Kočárek, oblečení a v neposlední řadě pleny. Výbava pro miminko je drahá, ptáte se proto, jak můžete ušetřit? Jde to snadno, stačí vyměnit staré papírové pleny za moderní látkové pleny od společnosti Papilios. Kalhotky mají kromě značné úspory peněz i mnoho dalších výhod.


Plenkové kalhotky jsou pro dítě přirozené

Čím více se naše civilizace modernizuje, tím je větším trendem navracet se k našim kořenům. Pro naše předky, kteří neměli takové technické vybavení jako dnes my, bylo přirozené balit své děti do látky. Dnes se k tomuto trendu začínáme opět navracet. Vybaví se vám při vzpomínce na látkové pleny nepraktické a velké šátky, které maminky používaly za dob socialismu? Bojíte se, že budou plenky příliš složité na údržbu? Nemějte strach, doba se posunula, a tak dnes vypadají látkové pleny o mnoho jinak než dříve.

Látkové pleny jsou hygienické a snadné na údržbu

Nejčastějším argumentem, proč nepoužívat plenkové kalhotky, je strach z čištění a praní od stolice. Do plenky je však možné vložit separační plenu, která stolici zachytí. Při přebalování tedy stačí pouze vyprázdnit obsah separační pleny do záchodu a vyprat plenu v automatické pračce. Ušetříte si tedy i neustálé běhání s košem, který je potřeba kvůli zápachu často vynášet.

Papilios: to je zdraví pro vaše miminko

Dalším argumentem, proč si pořídit pleny z látky, je zdraví vašeho miminka. V plenách nedochází ke zbytečnému přehřívání pohlavních orgánů tak, jak je tomu u papírových plen. Miminko má rovněž správně formované kyčle, a tak je zajištěný jeho optimální vývoj. Velkou výhodou je možnost zvolit si materiál plen. Svrchní kalhotky mohou být vyrobené z bavlny, mikrovlákna, konopí, nebo čím dál více oblíbeného bambusu. Bambusové kalhotky mají vyšší savost a jsou přirozeně antibakteriální, takže ušetří vašemu miminku opruzeniny na zadečku.

Plenkami to nekončí, vyberte si další kojenecké zboží

Miminko už má vhodné plenky, teď už ho jen do něčeho zavinout. Pro tyto účely vyzkoušejte zavinovačky značky Aden+Anais. Jsou vyrobené z mušelínové bavlny, pro kterou je typická měkkost a poddajnost, která se zvyšuje s počtem praní zavinovačky. Právě pro tyto vlastnosti je toto zboží oblíbené i mezi slavnými osobnostmi. Používá ho i Kate Middleton, která do zavinovaček balí syna George. Kromě zavinovaček si v e-shopu společnosti Papilios můžete vybrat i následující zboží:

  • baby šátky
  • kočárky
  • lehátka
  • postýlky NUNA

Při používání látkových plen ušetříte za dva a půl roku přes deset tisíc, a to už je pro mnoho domácností vysoká částka! Udělejte chytrý krok pro vaši rodinu a začněte používat látkové pleny. Bambusové kalhotky a plenky můžete vybírat v e-shopu firmy Papilios, nebo na našem specializovaném webu. Kromě toho provozujeme i kamennou prodejnu ve Zlíně, kde maminkám zdarma poskytujeme i plenkové poradenství, přijďte se s námi poradit.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.papilios.eu

Vydáno 01.08.2014
563 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Papilios Moderní látkové pleny a potřeby pro děti
WEBOVÁ STRÁNKA
Papilios
moderni-latkove-pleny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog zboží
Adresa

Adresa

Bartošova 5532
Zlín 760 01

info@papilios.eu
+420 605 578 935


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha