Nejen exotická zvířata pro zverimexy i chovatele

Družstvo Animals Holding se již více než 18 let zabývá velkoobchodním prodejem tuzemských i exotických zvířat do maloobchodních prodejen v rámci celé České a Slovenské republiky a Polska, kam toto „živé zboží“ pravidelně dováží. V pestré nabídce najdete jak exotická zvířata mnoha druhů, tak i drobné savce, pavouky, krmný hmyz atd.


Tuzemská a exotická zvířata s dovozem až k vám na provozovnu

Animals Holding se jako jediná společnost v ČR zabývá rozvozem živých zvířat až do maloobchodních prodejen a jiných provozoven. Kromě pestrého výběru tuzemských i exotických zvířat dodáváme i krmný hmyz, který je nezbytnou součástí optimální výživy některých druhů.

Rozvoz zvířat pro zverimexy či chovatele realizujeme pravidelnou dvoutýdenní rozvážkou po celé České a Slovenské republice a do Polska, nepravidelně pak i do Rakouska, Německa, Itálie, Chorvatska nebo Slovinska. Účastníme se také burz s tuzemskými a exotickými zvířaty pořádaných u nás, v Rakousku nebo Německu. Náš sortiment tuzemských a exotických zvířat zahrnuje opice, velké i malé želvy, ještěry, hady, malé kajmany, žáby, pavouky, štíry, hlodavce, hmyz a mnoho dalších zvířat. Najdete u nás i vzácné živočichy, např. želvy ostruhaté, tamaríny či kosmany.

Prodej exotických zvířat včetně odborného poradenství

V našich chovných prostorách nedaleko Zlína mají tuzemská i exotická zvířata ideální prostředí pro svůj přechodný pobyt. O jejich zdravotní stav a optimální podmínky se starají veterinární lékaři a chovatelé, a zkušenosti s chovem všech druhů zvířat předáváme také našim zákazníkům. Známe podrobnosti o všech úskalích spojených s chovem konkrétních druhů zvířat, o jejich správné výživě, rozmnožování, výbavě terária, klece, výběhu,…, i legislativě vztahující se na chov některých druhů exotických zvířat. Námi nabízená exotická zvířata pochází z importu např. ze Salvadoru, Thajska, Peru, Singapuru a dalších exotických zemí.

Vyberete-li si zvířata podléhající registraci CITES, obdržíte společně s dokladem o koupi i registrační list zvířete. Do 30 dnů od změny majitele je povinné nahlásit tuto skutečnost na příslušném úřadě odboru životního prostředí, a to jak pro původního, tak i pro nového majitele. 

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se chovu námi nabízených zvířat, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktů na webových stránkách nebo se zapojte do diskuze, kde můžete získat cenné informace i ze zkušeností ostatních chovatelů. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.animalsholding.cz/

Vydáno 06.08.2014
3178 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Animals Holding, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Animals Holding, družstvo
www.animalsholding.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog zvířat
Adresa

Adresa

Paseky 259
Želechovice nad Dřevnicí 763 11

objednavky@animalsholding.cz
+420 775 585 695


Najdete nás také zde:

ARES
captcha