Animals Holding, družstvoNejen exotická zvířata pro zverimexy i chovatele

Družstvo Animals Holding se již více než 18 let zabývá velkoobchodním prodejem tuzemských i exotických zvířat do maloobchodních prodejen v rámci celé České a Slovenské republiky a Polska, kam toto „živé zboží“ pravidelně dováží. V pestré nabídce najdete jak exotická zvířata mnoha druhů, tak i drobné savce, pavouky, krmný hmyz atd.


Tuzemská a exotická zvířata s dovozem až k vám na provozovnu

Animals Holding se jako jediná společnost v ČR zabývá rozvozem živých zvířat až do maloobchodních prodejen a jiných provozoven. Kromě pestrého výběru tuzemských i exotických zvířat dodáváme i krmný hmyz, který je nezbytnou součástí optimální výživy některých druhů.

Rozvoz zvířat pro zverimexy či chovatele realizujeme pravidelnou dvoutýdenní rozvážkou po celé České a Slovenské republice a do Polska, nepravidelně pak i do Rakouska, Německa, Itálie, Chorvatska nebo Slovinska. Účastníme se také burz s tuzemskými a exotickými zvířaty pořádaných u nás, v Rakousku nebo Německu. Náš sortiment tuzemských a exotických zvířat zahrnuje opice, velké i malé želvy, ještěry, hady, malé kajmany, žáby, pavouky, štíry, hlodavce, hmyz a mnoho dalších zvířat. Najdete u nás i vzácné živočichy, např. želvy ostruhaté, tamaríny či kosmany.

Prodej exotických zvířat včetně odborného poradenství

V našich chovných prostorách nedaleko Zlína mají tuzemská i exotická zvířata ideální prostředí pro svůj přechodný pobyt. O jejich zdravotní stav a optimální podmínky se starají veterinární lékaři a chovatelé, a zkušenosti s chovem všech druhů zvířat předáváme také našim zákazníkům. Známe podrobnosti o všech úskalích spojených s chovem konkrétních druhů zvířat, o jejich správné výživě, rozmnožování, výbavě terária, klece, výběhu,…, i legislativě vztahující se na chov některých druhů exotických zvířat. Námi nabízená exotická zvířata pochází z importu např. ze Salvadoru, Thajska, Peru, Singapuru a dalších exotických zemí.

Vyberete-li si zvířata podléhající registraci CITES, obdržíte společně s dokladem o koupi i registrační list zvířete. Do 30 dnů od změny majitele je povinné nahlásit tuto skutečnost na příslušném úřadě odboru životního prostředí, a to jak pro původního, tak i pro nového majitele. 

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se chovu námi nabízených zvířat, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktů na webových stránkách nebo se zapojte do diskuze, kde můžete získat cenné informace i ze zkušeností ostatních chovatelů. 


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.animalsholding.cz/


Vydáno 06.08.2014
2886 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2014