Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům

Jízda veteránem je pro každého milovníka těchto vozidel zážitek. Užíváte si auto, kterým se kdysi projížděli naši předkové, a vychutnáváte si každý detail. Pak ale uslyšíte pravidelný klapot a hluk, a máte pocit, že jedete po vymletých dlaždičkách a ne po asfaltové silnici. Příčinou může být ztráta tzv. silentbloku. Ten získáte (nejen) na veterány u společnosti KLAS.


Nejen zakázková výroba silentbloků

KLAS, opravárensko výrobní družstvo najdete v Kroměříži. Zaměřujeme se nejenom na zakázkovou, ale také na sériovou výrobu gumových částí, včetně silentbloků. Silentblok je pogumovaná součástka, která zabraňuje přenosu hluku a vibrací a je uložena v motoru. KLAS vyrábí a dodává tyto silentbloky do jakéhokoliv typu auta - pro osobní i nákladní, užitková a motorová vozidla a také pro veterány. Námi vyrobené silentbloky můžete využít jak pro běžný provoz, tak pro extrémní namáhání a závodní použití. Silentbloky pro závodní použití vyrábíme na základě detailních podkladů, výkresů nebo vzorů od zákazníka. Z toho vyplývá, že silentbloky společnosti KLAS jsou vysoce kvalitní a precizně vyrobené.

Společnost KLAS se ale nezabývá pouze výrobou silentbloků. V našem výrobním portfoliu toho najdete mnohem více, převážně pogumované součástky. Zabýváme se totiž také pogumováním kovových částí, válců a kol, včetně broušení a opracování. Vyrobení jakéhokoliv pryžového dílu (tvarem i velikostí) pro nás není žádný problém. Dále nabízíme výrobu manžet a těsnění, se kterými už nikdy neunikne ani kapka paliva či vody. V oblasti automobilového průmyslu provádíme zakázkovou výrobu os a vodících os pro soustruhy.

Auta jsou naší vášní a životním stylem

Znáte ten pocit, když se koníček stane vaší prací? Přesně to zažíváme v KLAS. Provozujeme autoservis pro osobní, nákladní i užitkové vozy, rozumíme také veteránům. Provádíme i měření STK, na které váš vůz také patřičně připravíme. Dále se zabýváme montážemi i demontážemi LPG, prodejem náhradních dílů a příslušenství značek Fiat, Peugeot a Citroën. U nás najdete také náhradní díly pro zemědělskou techniku. U nás najdete zkrátka vše potřebné pro jakýkoliv druh vozidla.

Vyjmenovali jsme, že se zabýváme vším pojízdným a zmiňujeme se pouze o čtyřech kolech. V našem autocentru se však zabýváme také prodejem elektroskútrů. U nás najdete například skútr značky Akumoto 600, díky kterému ušetříte až 40x více, než při jízdě autem. Má výhodu i oproti skútrům ostatních značek, jeho provoz je totiž 12x levnější než u skútrů s benzinovým pohonem. Tím ale výčet výhod skútru Akumoto 600 nekončí - je například velice nenáročný na údržbu a servis je nutný jen zřídka. Poznejte výhody skútru Akumoto 600 i vy - navštivte KLAS, oprávárensko výrobní družstvo v Kroměříži.
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.klaskm.cz/

Vydáno 07.08.2014
1535 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků
Zakázkovou výrobou silentbloků a pogumováním kovových dílů se zabývá firma KLAS o.v.d. Kroměříž. Vyrábíme nejrůznější gumové části jako pryžové pásy, hadice, těsnění a silentbloky pro vozidla. Všechny produkty vyrábíme sériově i na zakázku. Působíme v regionu Zlínský kraj.

Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte

Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte
Pohybujete se často po městě na krátké vzdálenosti? A chcete být nezávislí na stále se tenčících zásobách ropy? Pak si pořiďte elektrický skútr a všechny starosti hoďte za hlavu! Autocentrum KLAS vám nyní nabízí model AKUMOTO 600 za zvýhodněných podmínek.

Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž

Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž
Pravidelně nechávat svůj vůz otestovat na měření emisí je povinnost každého řidiče. Jezdit bez všem dobře známé nálepky značící proběhlé měření emisí není povoleno.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kaplanova 1763
Kroměříž 767 01

klas.ovd@centrum.cz
+420 723 664 462


Najdete nás také zde:

ARES
captcha