STORES Bruntál, s.r.o.Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Je všude kolem nás, ale jeho přítomnost si neuvědomujeme. A přesto bychom se bez něj obešli jen stěží. Řeč je o železářském zboží, které vám v maloobchodním i velkoobchodním prodeji nabízí společnost Stores Bruntál.

Zámky Stores Bruntál

Zámky všeho druhu pro vaše bezpečí

Zámky tvoří základní produkt v širokém portfoliu výrobků nabízených společností Stores Bruntál. U nás najdete zadlabací zámky, ale i vícebodové zámky. Zadlabací zámek je součástí téměř každých dveří (polozapuštěné a nasazené zámky se už běžně na dveřích nevyskytují, jen u těch starožitných). V e-shopu Stores Bruntál najdete zadlabací zámky vyrobené převážně z bílého zinku a v provedení levý, pravý či pravolevý. Dále vám nabízíme vícebodové bezpečnostní zámky, které představují účinnou ochranu proti zlodějům. Dodáváme je v provedení podle bezpečnostní třídy 2 nebo podle bezpečnostní třídy 3. Všechny spojuje zvýšená odolnost proti překonání násilným vniknutím.


Železářství nám závidí

Stores Bruntál nabízí velké množství železářského zboží. Veškeré zboží, které si objednáte, jsme ochotni zaslat prostřednictvím zásilkové služby. Máme dlouholeté zkušenosti, které násobíme analýzou potřeb našich zákazníků. Právě proto u nás najdete přesně to, co potřebujete. Železářské zboží objednáváme s ohledem na vaše potřeby a přání. Nabízíme i velký výběr nábytkového kování, stavebního kování a cylindrických vložek. Dále zprostředkováváme maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálů. V našem e-shopu můžete vybírat i z dalšího sortimentu, jako:

- zapadací plechy
- držáky trubek
- petlice
- spony
- západky
- hřeby
- stavěč dveří
- zástrče
- profily klíčů
- … a mnoho dalších


Pro dokonalý design i bezpečí volte Stores Bruntál

Nabízíme zámky, kování, vložky a mnoho dalších dveřních komponentů, mezi kterými si určitě vyberete. Protože ne každým dveřím sluší každý zámek. Dodáváme stavební kování značek HOBES, Rostex, TKZ, BRANO, Tokoz, FAB, MASSAG a KOMAS. To vše za velmi výhodné ceny. Využijte také našich slevových akcí. Například zadlabací zámky u nás seženete už od 100 korun! Vámi vybrané zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím přepravní služby Geis. Nebo si vyzvedněte zboží přímo v sídle naší společnosti Stores, které najdete v Bruntále na ulici Fügnerova. V případě nespokojenosti můžete zboží vrátit do 14 dnů od data jeho převzetí.

Slevové akceVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.stores-bruntal.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Ochrana vlastního bezpečí se v první řadě týká našeho domova. Firma Stores Bruntál, s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji železářského zboží. Najdete u nich maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálu nebo také prodej stavebního kování.

Vydáno 18.08.2017
Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zámek je často jediným prvkem, který chrání objekt před vniknutím cizích osob. To je také důvod, proč by výběr zámku měl být pečlivý a uvážlivý. Ať už stavíte či rekonstruujete, vždy se budete muset potýkat s problematikou výběru zámku do interiérů a především do vstupních dveří. Skvělou volbou jsou zadlabávací zámky, ideální pak vícebodové, které zajistí maximální stupeň zabezpečení.

Vydáno 29.10.2015
Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Léto je období, které obzvlášť přeje všem zahrádkářům i chalupářům. Krásné počasí a teplé letní dny přímo lákají k trávení času venku na zahradě, ať už péčí o rostliny či vlastnoručně zasazenou zeleninu, nebo zvelebováním zahrady.

Vydáno 27.06.2016Vydáno 13.08.2014
287 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2019