Proč kupovat palety od profesionálů?

Dřevěné palety a europalety jsou důležitou pomůckou v našich životech. Díky nim skladujeme a převážíme nejrůznější zboží a materiály. Dřevěné palety jsou univerzální a manipulace s nimi je snadná. V současné době se čím dál více využívají také jako dekorační prvek v domácnostech. Jednoduše z nich vytvoříte například stylovou postel. Poradíme vám, jak vybírat kvalitní a spolehlivé palety a europalety.

Výroba palet - VPS J&M s.r.o.

Nákup palet podřizujte osmeru zásad

Palety zastávají důležitou funkci, proto byste je měli kupovat pouze od profesionálních firem. Společnost VPS J&M s.r.o. je přesně tím, co hledáte. Jsme profesionální firma, která se výrobou, výkupem a prodejem palet zabývá už od roku 1996. Jak rozeznáte poctivé firmy a tedy i kvalitní palety od těch nepoctivých a nekvalitních?


Nakupujte palety pouze od výrobců

Firma VPS J&M s.r.o. palety vyrábí a skladuje ve svém areálu, takže zamezuje vlivu cizích firem na výrobu a kvalitu palet.


Ptejte se po materiálu

Na první pohled solidně vypadající paleta se vám může po chvíli používání rozpadnout. Je to z důvodu použití nekvalitního dřeva při výrobě. Ptejte se proto vždy výrobce, z jakého materiálu je paleta vyrobena. Firma VPS J&M s.r.o. za své dlouholeté působení na trhu uzavřela spolupráci s osvědčenými a prověřenými dodavateli dřeva. Dřevo, ze kterého palety vyrábíme, je tedy kvalitní a se zárukou. Díky tomu jsou i naše palety velice spolehlivé a dlouho vám vydrží.


Automatizace výroby palet

Lidskou dřevařskou práci oceníte u vyřezávaných soch či dalších podobných výrobků. U palet rozhoduje o kvalitě výsledného produktu přesnost. Té lidská ruka nedosahuje, absolutní preciznosti dosáhneme jen pomocí přístrojů. My používáme k výrobě palet i dřevěných beden automatizovanou linku. Díky ní se naše výrobky vyznačují přesností a precizností vytvořené během krátké chvilky a výroba je navíc úsporná, takže příliš nezatěžuje životní prostředí.

Přesnosti dosahuje společnost VPS J&M s.r.o. také díky kapovací pile. Díky ní je každý řez naprosto identický a rovnoměrný. Kapovací pilou krátíme řezivo pro výrobu palet.


Paleta musí vydržet co nejdéle

Stalo se vám, že se paleta po krátké době rozpadla? Pak byla vyrobena z nekvalitního materiálu, špatně sestavená nebo nedostatečně ošetřená. To se s našimi paletami nemůže stát.


Ochrana palet před škůdci

Palety tepelně ošetřujeme certifikovanou metodou IPPC, čímž nejen zvyšujeme jejich odolnost a životnost, ale také jsou výrobky chráněny před vlivy dřevokazného hmyzu, proti jehož rozšiřování touto cestou má téměř každý stát předpisy.


I přeprava může paletám uškodit

Špatné zacházení s paletami může ovlivnit jejich životnost. Nespoléháme se na přepravní firmy a dopravu zajišťujeme sami. Zákazníci si tak můžou být jistí, že ani během přepravy se paletám nemůže nic stát.


Včasná dodávka dělá spokojené zákazníky

Jde nám v první řadě o spokojenost zákazníků, proto se pro ně snažíme vyrábět ty nejkvalitnější palety v co nejkratším čase. Tomuto požadavku podléhá i naše přesná logistika, díky které dodáváme zboží včas.


Výkup palet

Firma VPS J&M s.r.o. navíc nabízí zákazníkům možnost přivýdělku. Válí se vám doma či ve firmě nepotřebné palety? Dovezte je k nám a my vám za ně zaplatíme! Provádíme totiž výkup palet a europalet. Peníze dostanete ihned na místě v hotovosti. Naše výkupny palet najdete rozmístěné po celé České republice tak, aby byly dostupné pro každého.

Výkupny palet


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vps-palety.cz/

Vydáno 18.08.2014
673 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech
Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a ...

Výroba dřevěných palet a beden

Výroba dřevěných palet a beden
Palety se používají nejenom na skladování, ale také pro přepravu zboží. Toto téma však zahrnuje i dřevěné bedny a další výrobky ze dřeva jako jsou přepravní a externí boxy a průmyslové obaly.

Dřevěné palety na míru nabízí VPS J&M s.r.o.

Dřevěné palety na míru nabízí VPS J&M s.r.o.
Dřevěné palety se hodí pro skladování a převoz zboží, ale i pro výrobu nábytku a zajímavých doplňků do bytu. Sháníte i vy kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Spolehněte se na českého výrobce palet firmu VPS J&M s.r.o.. Nabízíme vám standardní palety, europalety i atypické palety na ...
PODSTRÁNKY

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, atypické palety
Dřevěné palety standard, výroba atypických palet, repasované dřevěné palety

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa
Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly
Dřevěné bedny, průmyslové obaly, bedny na míru, exportní a přepravní boxy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VPS J&M s.r.o. Palety výroba a výkup
WEBOVÁ STRÁNKA
VPS J&M s.r.o.
www.vps-palety.cz
Adresa

Adresa

Čermná ve Slezsku ev. č. 41
Čermná ve Slezsku 749 01

jan.suster@vps-palety.cz
+420 603 234 403


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha