Proč kupovat palety od profesionálů?

Dřevěné palety a europalety jsou důležitou pomůckou v našich životech. Díky nim skladujeme a převážíme nejrůznější zboží a materiály. Dřevěné palety jsou univerzální a manipulace s nimi je snadná. V současné době se čím dál více využívají také jako dekorační prvek v domácnostech. Jednoduše z nich vytvoříte například stylovou postel. Poradíme vám, jak vybírat kvalitní a spolehlivé palety a europalety.

Výroba palet - Jan Šuster

Nákup palet podřizujte osmeru zásad

Palety zastávají důležitou funkci, proto byste je měli kupovat pouze od profesionálních firem. Společnost Jan Šuster je přesně tím, co hledáte. Jsme profesionální firma, která se výrobou, výkupem a prodejem palet zabývá už od roku 1996. Jak rozeznáte poctivé firmy a tedy i kvalitní palety od těch nepoctivých a nekvalitních?


Nakupujte palety pouze od výrobců

Firma Jan Šuster palety vyrábí a skladuje ve svém areálu, takže zamezuje vlivu cizích firem na výrobu a kvalitu palet.


Ptejte se po materiálu

Na první pohled solidně vypadající paleta se vám může po chvíli používání rozpadnout. Je to z důvodu použití nekvalitního dřeva při výrobě. Ptejte se proto vždy výrobce, z jakého materiálu je paleta vyrobena. Firma Jan Šuster za své dlouholeté působení na trhu uzavřela spolupráci s osvědčenými a prověřenými dodavateli dřeva. Dřevo, ze kterého palety vyrábíme, je tedy kvalitní a se zárukou. Díky tomu jsou i naše palety velice spolehlivé a dlouho vám vydrží.


Automatizace výroby palet

Lidskou dřevařskou práci oceníte u vyřezávaných soch či dalších podobných výrobků. U palet rozhoduje o kvalitě výsledného produktu přesnost. Té lidská ruka nedosahuje, absolutní preciznosti dosáhneme jen pomocí přístrojů. My používáme k výrobě palet i dřevěných beden automatizovanou linku. Díky ní se naše výrobky vyznačují přesností a precizností vytvořené během krátké chvilky a výroba je navíc úsporná, takže příliš nezatěžuje životní prostředí.

Přesnosti dosahuje společnost Jan Šuster také díky kapovací pile. Díky ní je každý řez naprosto identický a rovnoměrný. Kapovací pilou krátíme řezivo pro výrobu palet.


Paleta musí vydržet co nejdéle

Stalo se vám, že se paleta po krátké době rozpadla? Pak byla vyrobena z nekvalitního materiálu, špatně sestavená nebo nedostatečně ošetřená. To se s našimi paletami nemůže stát.


Ochrana palet před škůdci

Palety tepelně ošetřujeme certifikovanou metodou IPPC, čímž nejen zvyšujeme jejich odolnost a životnost, ale také jsou výrobky chráněny před vlivy dřevokazného hmyzu, proti jehož rozšiřování touto cestou má téměř každý stát předpisy.


I přeprava může paletám uškodit

Špatné zacházení s paletami může ovlivnit jejich životnost. Nespoléháme se na přepravní firmy a dopravu zajišťujeme sami. Zákazníci si tak můžou být jistí, že ani během přepravy se paletám nemůže nic stát.


Včasná dodávka dělá spokojené zákazníky

Jde nám v první řadě o spokojenost zákazníků, proto se pro ně snažíme vyrábět ty nejkvalitnější palety v co nejkratším čase. Tomuto požadavku podléhá i naše přesná logistika, díky které dodáváme zboží včas.


Výkup palet

Firma Jan Šuster navíc nabízí zákazníkům možnost přivýdělku. Válí se vám doma či ve firmě nepotřebné palety? Dovezte je k nám a my vám za ně zaplatíme! Provádíme totiž výkup palet a europalet. Peníze dostanete ihned na místě v hotovosti. Naše výkupny palet najdete rozmístěné po celé České republice tak, aby byly dostupné pro každého.

Výkupny palet


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vps-palety.cz/

Vydáno 18.08.2014
653 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech
Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a ...

Výroba dřevěných palet a beden

Výroba dřevěných palet a beden
Palety se používají nejenom na skladování, ale také pro přepravu zboží. Toto téma však zahrnuje i dřevěné bedny a další výrobky ze dřeva jako jsou přepravní a externí boxy a průmyslové obaly.

Dřevěné palety na míru nabízí Jan Šuster – VPS

Dřevěné palety na míru nabízí  Jan Šuster – VPS
Dřevěné palety se hodí pro skladování a převoz zboží, ale i pro výrobu nábytku a zajímavých doplňků do bytu. Sháníte i vy kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Spolehněte se na českého výrobce palet firmu Jan Šuster. Nabízíme vám standardní palety, europalety i atypické palety na ...
PODSTRÁNKY

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, atypické palety
Dřevěné palety standard, výroba atypických palet

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa
Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly
Dřevěné bedny, průmyslové obaly, bedny na míru, exportní a přepravní boxy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Šuster VPS Palety výroba a výkup
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Šuster VPS
www.vps-palety.cz
Adresa

Adresa

č. 41
Čermná ve Slezsku 749 01

jan.suster@vps-palety.cz
+420 603 234 403


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha