Se správnými partnery může být i výstavba hal snadná

Rozrůstá se vám výroba nebo začínáte podnikat a potřebujete nové prostory? Řešením jsou ocelové haly a ocelové konstrukce. Jejich výrobou a montáží se již 7 let zabývá firma Kovoline s.r.o. Spolehlivá firma, která se rychle vyvíjí a jejíž spokojené zákazníky najdete po celé České i Slovenské republice.


Hala, která vydrží

Ocelové haly a ocelové konstrukce tvoří specifickou skupinu staveb a zdálo by se, že jejich využití není až tak široké. Opak je však pravdou. Jejich využití můžeme najít v mnoha odvětvích průmyslu – například ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, strojírenství, elektroprůmyslu, plastikářském průmyslu a dalších. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Výrobní prostory, zemědělské a hospodářské stavby, nákupní centra, sportoviště nebo sklady. Tady všude můžeme najít ocelové konstrukce. Hlavními vlastnostmi těchto staveb jsou vysoká odolnost, dlouhá životnost, bezpečnost, rychlost výstavby, variabilita provedení a především ekonomičnost díla. V dnešní době neznamená výstavba haly pořízení „plechové krabice“, ale investici do funkčního i vzhledově velmi atraktivního objektu.

Služby od A do Z

Pokud se rozhodnete pro „ocelový projekt“, nic víc kromě financí již nepotřebujete. Naše firma pro vás zajistí projektovou dokumentaci pro stavební povolení, předrealizační projekt, dílenskou dokumentaci, výkopové práce, betonáž základů, prostě vše až po samotnou realizaci stavby. Stačí si sjednat osobní schůzku a ujednat, o jaké služby máte zájem. Samozřejmě před podpisem smlouvy je zákazníkovi předložena cenová nabídka, podle níž se zákazník rozhodne, zda má o realizaci zájem. Cenová nabídka je nezávazná a zcela zdarma. Po celou dobu realizace pak probíhá mezi naší firmou a zákazníkem e-mailová, telefonická či osobní komunikace, aby vše probíhalo v naprostém pořádku.

Nabídneme vám konstrukci, halu i billboard

I když máte již halu nebo jinou ocelovou konstrukci, stále vám máme co nabídnout. Mezi naše další produkty patří i billboardy a bigboardy - jednostranné, dvoustranné, třístranné, stacionární, otočné, dvoupatrové, s různými rozměry nebo jednobarevné a tříbarevné led panely a také led velkoplošné obrazovky. Vaši reklamu nebo vaše sdělení tak mohou vaši zákazníci vidět 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. V neposlední řadě také nabízíme zákazníkům zámečnické výrobky „na míru“. Bezbariérové rampy, zábradlí, oplocení, balkony a další.

Chcete velkou či malou halu, přístřešek, billboard nebo máte jiný požadavek na atypický „ocelový“ projekt? Zavolejte nám nebo nám napište! Rádi vám nabídneme naši spolupráci.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovoline.cz

Vydáno 18.08.2014
165 Zhlédnutí
Topováno 11.12.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ocelové objekty od projektu až po realizaci

Ocelové objekty od projektu až po realizaci
Ocelové konstrukce mají široké využití v mnoha oblastech, a to nejen díky rychlé výstavbě, ale především díky vlastnostem materiálu, které zaručují dlouhou životnost a maximální odolnost proti vnějším vlivům.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovoline, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovoline, s.r.o.
www.kovoline.cz
Adresa

Adresa

Antonína Dvořáka 699
Hulín 768 24

kovoline@kovoline.cz
+420 774 244 444


Najdete nás také zde:

ARES
captcha