Snižte své náklady za rozvoz zboží

Efektivní doprava a rozvoz zboží jsou dnes základní pilíře úspěchu většiny podnikatelských subjektů. Náklady na dopravu zboží často dosahují doslova astronomických výšin. Aby vše v oblasti vaší firemní dopravy skutečně fungovalo tak, jak má, a vy jste nepřišli "na buben", je tady společnost SolverTech s propracovaným pomocníkem dispečerů, kontrolním nástrojem managerů – programem TASHA.


Úspora nákladů se systémem plánování rozvozu zboží TASHA

Systém TASHA na základě heuristických algoritmů umožňuje vytvořit trasy a seřazení zastávek při dopravě zboží tak, že zákazníkům ušetří nejméně 10% nákladů za rozvoz zboží. Při optimalizaci rozvozu jsou zohledňovány aktuální objížďky a dopravní omezení, váhové nastavení kategorie vozidla a mnoho dalších vstupních parametrů. Uživatelskou přívětivostí a rychlostí výpočtu usnadňuje dispečerům práci a šetří jejich drahocenný čas. Z manažerského hlediska systém TASHA produkuje natolik přehledné výstupy, že se v nich pohodlně zorientuje i laik. Vedení tak může snadno odhalit případné porušování podmínek, jako je například nedodržování nejefektivnější trasy, což vede k navýšení nákladů za dopravu.

Snížení nákladů na rozvoz zboží někdy vyžaduje čas

Při optimalizaci nákladů na rozvoz zboží a další dopravu pro naše klienty si dáváme záležet na aktivní spolupráci a průběžném konzultování výsledků. Skutečně efektivní snižování nákladů v této oblasti je totiž tak říkajíc běh na dlouhou trať, a proto se našim zákazníkům snažíme pomáhat při plánování rozvozu zboží nejen jednorázově, ale také dlouhodobě. Výsledky některých kroků optimalizace plánování rozvozu zboží jsou sice viditelné prakticky ihned, pokud má ale fungovat celý systém v plné efektivitě, obvykle je potřeba dlouhodobější spolupráce.

Rádi bychom vyvrátili vžitý předsudek, že systémy pro plánování rozvozu zboží jsou vhodné pouze pro velké firmy a pro "menší ryby" nemá optimalizace smysl. SolverTech se snaží najít řešení pro každého. Využijte nabídky konzultace zdarma, a zjistěte, jak moc je efektivní Vaše plánování dopravy.

Plánování rozvozu zboží se SolverTech: Implementace softwaru a zkušební provoz zdarma

Obrovskou výhodou spolupráce se SolverTech je, že náklady na implementaci i zkušební provoz jsou plně v režii naší společnosti, čímž vás nevystavujeme žádnému riziku. Na vlastní kůži vás zkrátka v praxi přesvědčíme, že naše řešení pro snížení nákladů na rozvoz zboží jednoduše funguje. Více informací o produktech společnosti včetně systému plánování dopravy TASHA najdete přímo na našich webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.solvertech.cz

Vydáno 20.08.2014
225 Zhlédnutí
Topováno 11.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SolverTech, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SolverTech, s.r.o.
www.solvertech.cz
Adresa

Adresa

Veselá 52
Zašová 756 51

info@solvertech.cz
+420 721 225 333


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha