Zlatnická dílna
Radka Horníčková
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.

Výroba šperků ze zlata na zakázku

Zlatnictví s vlastní dílnou

Zlatnická dílna, zlatnictví Radky Horníčkové z Ivančic má na trhu dlouholetou tradici. Samotná majitelka je přímo z oboru, protože se vyučila jako Zlatník- klenotník a první zkušenosti získala v dílně pana Milana Kejdy v Třebíči. V roce 2002 se vrátila do rodných Ivančic a otevřela si vlastní obchod spojený se zlatnickou dílnou.

Kamenný obchod se zkušeným prodejcem


Výroba šperků ze zlata na zakázku

Výhodou Zlatnictví Radky Horníčkové je nejen široký sortiment šperků z různých materiálů, ale také vlastní zlatnická dílna, ve které vznikají nádherné šperky ze zlata na zakázku. To znamená dle individuálních představ samotných zákazníků. Šperky se vyrábí výhradně ze žlutého, bílého a červeného zlata a jsou zárukou kvality, preciznosti a pravosti. Žádné barvení zlata. Šperky jsou značené výrobní značkou zlatníka, státní puncovní značkou a ryzostní značkou 585/000 (u 14 karátového zlata). Vybrat si můžete ze vzorkovnice a kombinovat variace barev a provedení nebo si přinést vlastní návrh.

Precizní zakázková výroba ve vlastní dílně


Kamenný obchod se zkušeným prodejcem

Z hotových šperků si můžete v kamenném obchodě vybrat briliantové zásnubní prsteny, zlato, stříbro, ocelové šperky, piercingy z chirurgické oceli, hodinky, hodiny i budíky. S výběrem pro vás i vaše blízké vám poradí zkušená prodavačka.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.

Vydáno 04.05.2017
Snubní prsteny podle vašich představ

Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.

Vydáno 16.04.2018
Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Prsteny, které jsou na běžné nošení, výjimečné nebo luxusní, nosí ženy opravdu rády. Vybírají si podle svého vkusu a také stylu. Ještě raději je však dostávají jako dárek, který pokaždé moc potěší. Snubní prsteny mají svůj specifický význam a mají podněcovat naši lásku a také jsou symbolem blížícího se manželství. Pokud si nějaké jdete vybírat, pak rozhodně dbejte na kvalitu, aby vám dlouho vydržely, protože mají symbolizovat vaši lásku, v tom lepším případě, do konce života.

Vydáno 11.04.2017Vydáno 13.05.2018
776 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2019

Zlatnictví

Zlatnictví

Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Snubní prsteny

Snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Ocelové šperky, hodinky

Ocelové šperky, hodinky

Šperky z chirurgické oceli, hodinky klasické i designové, hodiny a budíky