Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

IVAPLAST s.r.o. Ivančice

Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

IVAPLAST s.r.o. Ivančice
Výroba plastových oken s trojsklem Pohořelice, Ivančice, Moravský Krumlov

Okna patří k základnímu a velice důležitému vybavení každého domu, bytu, firemního či jiného objektu. Důležitá je nejen kvalita a cena, ale také zabezpečení, design a prvky, které vedou k dlouhé životnosti oken. Pokud hledáte vše a ještě něco navíc, tak vsaďte na plastová okna s trojsklem od výrobce IVAPLAST s.r.o. Ivančice.

Výběr plastových oken v různém provedení

Výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří, stěn a zimních zahrad

Firma IVAPLAST s.r.o. působí na trhu již od roku 1997 a poskytuje svoje výrobky a služby v oblastech Ivančice, Pohořelice i Moravský Krumlov. Obsahem činnosti je výroba, dodávka a montáž plastových oken, střešních oken, dveří, zimních zahrad i stěn. Výrobky firmy jsou certifikované zkušebnou kvality a norem ISO 9000. Kromě produktů poskytuje i kompletní servis od poradenství, zaměření oken, samotné výroby až po dodávku a profesionální montáž a také záruční a pozáruční servis. Výrobky je možné financovat i na splátky.

Moderní plastová okna z profilů REHAU


Plastové výrobky z vysoce kvalitních profilů REHAU

Firma IVAPLAST s.r.o. poskytuje kvalitní a moderní sortiment plastových oken z REHAU profilů. Jedná se o vysoce hospodárné okna, která zamezují úniku tepla, zajišťují protihlukovou ochranu, jsou snadno udržovatelné, estetické a mají dlouhou životnost. Bez ohledu na to, jestli se jedná o novostavbu nebo starší budovu, můžete si vybrat z klasického i moderního stylu a okna barevná i bílá. Výběr je rozdělený na typy Standard Classic, Synego Nejlepší styl, Geneo Letecká technologie. Vhodné řešení pro panelové, bytové a rodinné domy, komerční i historické budovy. Poskytují pěti až šesti komorový systém.

Výběr plastových oken v různém provedení


Pestré možnosti tvarů, otvírání i barev

Plastová okna vyrobené firmou IVAPLAST s.r.o. poskytují pestrý výběr provedení a i barev. Podle typu otvírání si můžete pořídit okna otvíravě-sklopná, otvíravá, sklopná, vícedílná, dvoukřídlá, pevná zasklení, šikmá a oblouková okna. Vybrat si můžete z více jak 20 barevných odstínů včetně imitace dřeva.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Přejete si cítit se doma v bezpečí? V tom případě si pořiďte kvalitní vchodové dveře. Vstup do domu by neměl pouze dobře vypadat, musí i splňovat svůj hlavní účel – nevpustit žádného nezvaného hosta. Firma IVAPLAST s.r.o. Ivančice vám zajistí takové dveře s perfektním vzhledem, na které se můžete spolehnout.

Vydáno 08.02.2017
Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

Střešní okna stejně jako zimní zahrady jsou důležité nejen z hlediska svých izolačních vlastností. Jsou významným estetickým i funkčním prvkem každého bydlení. Kvalitní střešní okna i zimní zahrady přináší interiérovým i exteriérovým prostorům oživující prvek, který se navíc pyšní mnohaletou životností. Společnost IVAPLAST s.r.o., sídlící v Ivančicích u Brna, se zabývá mimo jiné právě výrobou, prodejem a montáží střešních plastových i dřevěných oken a zimních zahrad, které rozšíří obytnou plochu vašeho domu.

Vydáno 13.02.2017
Plastová okna a okenní doplňky s důrazem na kvalitu a příznivou cenu

Plastová okna a okenní doplňky s důrazem na kvalitu a příznivou cenu

Společnost IVAPLAST s.r.o. se sídlem v Ivančicích u Brna se již 20 let zabývá výrobou, montáží a poradenstvím v oblasti plastových oken a okenních doplňků. Svým klientům z Brna, Ivančic a dalších měst a krajů poskytuje nadstandardní přístup při výběru a montáži plastových oken, rovněž zajišťuje zaměření a poradenství na místě zdarma včetně bezplatného vypracování cenové kalkulace. Kromě samotné výroby a montáže zajistí demontáž starých oken, zednické práce, dopravu výrobků i odvoz odpadu.

Vydáno 17.02.2017Vydáno 13.05.2018
44 Zhlédnutí

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna z kvalitních profilů REHAU, střešní okna ROTO dřevěná i plastová

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady od návrhu a přípravy projektu až po kompletní realizaci

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře v bohaté škále dekorů a barevných odstínů