Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Hydroizolace staveb vyžaduje optimální řešení, které dokážou zajistit těsnící systémy z bentonitu. Jejich účinky spočívají ve špičkové ochraně před průniky vody včetně tlakové. O jejich výrobu a následný prodej se již léta stará společnost MEDIUM International I. s.r.o. se sídlem v Mostě.

Bentonitový těsnící pás, MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Prodejce speciálních stavebních prvků k těsnění

Společnost MEDIUM International I. s.r.o. působí na trhu již od roku 1995. Obsahem činnosti je prodej speciálních stavebních prvků určených k těsnění spodních staveb a také vlastní výroba těsnících systémů nové generace na bázi bentonitu. Působí na trhu nejen v ČR, ale také v Německu, Švýcarsku, Belgii, Litvě, Slovensku a Maďarsku. Dále rozšiřuje export také na trh v Rusku, USA a Austrálii. Jako další aktivitu společnost provozuje chráněné pracovní dílny, ve kterých se vyrábí polotovary z bižuterie.

Unikátní produkty z bentonitu


Bentonitové těsnící pásy řady MQ

Materiál bentonit, ze kterého společnost vyrábí těsnící pásy, je hornina, která má velmi dobré sorpční vlastnosti, vysokou schopnost výměny kationtů a je tvárná. Mezi produkty z tohoto materiálu patří bentonitové těsnící pásy z řady MQ, které slouží k utěsnění pracovních a dělících spár v pozemních, inženýrských a vodních stavbách. Bentonitový pás MQ má schopnost při kontaktu s vodou expandovat, tedy zvětšovat svůj objem a tím vytvořit ochranu proti působení vody. Spolehlivě utěsní i vlasové trhliny a to i při působení agresivních a odpadních vod. Podle označení si můžete vybrat bentonitové pásy MQ 10, 13, 14, 20 nebo MQ 114. Řada MQ 114 o rozměrech 150x1,5 mm je v barvě černé a 1 role má 5 až 10 metrů, max. 20 m.

Bentonitové těsnící pásy z řady MQ


Použití bentonitových těsnících pásů

Bentonitové těsnící pásy se následně používají jako těsnění pracovních spár mezi betonovou deskou a svislými stěnami, v místě styku dvou materiálů, styčných spár mezi trubkami z oceli a betonovými tělesy, v tunelech, přehradách, vodních dílech a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bentonit.cz/

Vydáno 14.05.2018
327 Zhlédnutí
Topováno 24.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází
Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT
Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. disponuje širokým sortimentem bentonitových těsnicích produktů. Tyto produkty se dají běžně použít na pozemní, inženýrské i vodní stavby. Bentonitové produkty najdou uplatnění tam, kde je potřeba hydroizolace, zadržení vlhkosti nebo také zúrodnění půdy.

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace
Ve stavebnictví je velké množství technologií, ze kterých můžeme vybírat. Samozřejmě by vždy mělo být naším cílem materiál co nejvíce zužitkovat a zajistit jeho trvanlivost. Jednou z oblastí stavebnictví, o kterou bychom se měli zajímat, je efektivní hydroizolace. Mezi těsnící systémy nové generace ...
PODSTRÁNKY

Bentonitové tmely

Bentonitové tmely
Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky
Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis
Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
www.bentonit.cz
Adresa

Adresa

Gorkého 1249/5
Most 434 01

medium@centrum.cz
+420 775 968 489


Najdete nás také zde:

ARES
captcha