Výroba a prodej speciálních stavebních prvků k utěsnění spodních staveb Most

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Výroba a prodej speciálních stavebních prvků k utěsnění spodních staveb Most

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Výroba těsnicí materiály Bentonit
Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Hydroizolace staveb vyžaduje optimální řešení, které dokážou zajistit těsnící systémy z bentonitu. Jejich účinky spočívají ve špičkové ochraně před průniky vody včetně tlakové. O jejich výrobu a následný prodej se již léta stará společnost MEDIUM International I. s.r.o. se sídlem v Mostě.

Bentonitový těsnící pás, MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Prodejce speciálních stavebních prvků k těsnění

Společnost MEDIUM International I. s.r.o. působí na trhu již od roku 1995. Obsahem činnosti je prodej speciálních stavebních prvků určených k těsnění spodních staveb a také vlastní výroba těsnících systémů nové generace na bázi bentonitu. Působí na trhu nejen v ČR, ale také v Německu, Švýcarsku, Belgii, Litvě, Slovensku a Maďarsku. Dále rozšiřuje export také na trh v Rusku, USA a Austrálii. Jako další aktivitu společnost provozuje chráněné pracovní dílny, ve kterých se vyrábí polotovary z bižuterie.

Unikátní produkty z bentonitu


Bentonitové těsnící pásy řady MQ

Materiál bentonit, ze kterého společnost vyrábí těsnící pásy, je hornina, která má velmi dobré sorpční vlastnosti, vysokou schopnost výměny kationtů a je tvárná. Mezi produkty z tohoto materiálu patří bentonitové těsnící pásy z řady MQ, které slouží k utěsnění pracovních a dělících spár v pozemních, inženýrských a vodních stavbách. Bentonitový pás MQ má schopnost při kontaktu s vodou expandovat, tedy zvětšovat svůj objem a tím vytvořit ochranu proti působení vody. Spolehlivě utěsní i vlasové trhliny a to i při působení agresivních a odpadních vod. Podle označení si můžete vybrat bentonitové pásy MQ 10, 13, 14, 20 nebo MQ 114. Řada MQ 114 o rozměrech 150x1,5 mm je v barvě černé a 1 role má 5 až 10 metrů, max. 20 m.

Bentonitové těsnící pásy z řady MQ


Použití bentonitových těsnících pásů

Bentonitové těsnící pásy se následně používají jako těsnění pracovních spár mezi betonovou deskou a svislými stěnami, v místě styku dvou materiálů, styčných spár mezi trubkami z oceli a betonovými tělesy, v tunelech, přehradách, vodních dílech a podobně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bentonit.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.

Vydáno 07.06.2016
Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. disponuje širokým sortimentem bentonitových těsnicích produktů. Tyto produkty se dají běžně použít na pozemní, inženýrské i vodní stavby. Bentonitové produkty najdou uplatnění tam, kde je potřeba hydroizolace, zadržení vlhkosti nebo také zúrodnění půdy.

Vydáno 14.09.2017
Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Ve stavebnictví je velké množství technologií, ze kterých můžeme vybírat. Samozřejmě by vždy mělo být naším cílem materiál co nejvíce zužitkovat a zajistit jeho trvanlivost. Jednou z oblastí stavebnictví, o kterou bychom se měli zajímat, je efektivní hydroizolace. Mezi těsnící systémy nové generace se řadí výrobky společnosti MEDIUM International. V nabídce firmy, je řada těchto těsnících systémů založených na bázi bentonitu. Bentonitové těsnící pásky řady MQ a MQF mají široké uplatnění při utěsňování pracovních i dělících spár v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách.

Vydáno 14.05.2015Vydáno 14.05.2018
229 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2020

Bentonitové tmely

Bentonitové tmely

Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí