SIMED s.r.o.Moderní komunální technika – silniční zametače

Letní a zimní úklid komunikací vyžaduje také potřebnou a moderní komunální techniku. Úklidové stroje pro firmy i obce jako například zametače, vozidla pro svoz odpadů, cisternové nástavby, sněhové radlice nebo sypače vyrábí a prodává firma SIMED s.r.o. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem.

Silniční zametač typ MZS, SIMED s.r.o.

Prodej a výroba strojů pro údržbu vozovek

Obsahem činnosti společnosti SIMED s.r.o. je výroba a prodej strojů pro údržbu vozovek a další komunální techniky především se specializací na letní a zimní komunální techniku. Sortiment výrobku firma distribuuje nejen na území ČR, ale také v Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Disponuje vlastním konstrukčním oddělením a pracovištěm CAD. Průběžně vyvíjí nové prototypy strojů. Mezi výrobky firmy patří komunální vozidla DURSO, sypače vozovek, sněhové radlice, frézy a metače, nástavby na svoz komunálního odpadu, silniční zametače, samosběrné zametače Brock, cisternové nástavby, nástavby na čištění kanalizací a fekální nástavby a mnoho dalšího.

Pestrý sortiment strojů pro údržbu vozovek


Silniční zametače typů MZS a MZS-K

Do hlavního sortimentu výroby společnosti patří především moderní silniční zametače. Jedná se o typy MZS a MZS-K. Typ MZS je určený pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků či pěších zón. V zimě skvěle slouží k odklízení čerstvě napadaného sněhu do výše 5 cm. V létě zase slouží pro odmetání nečistot. Typ MZS-K slouží pro letní údržbu vozovek místních komunikací, chodníků a pěších zón a je určený k montáži na nákladní automobily kategorie N1, vysokozdvižných vozíků a stavebních nakladačů.

Silniční zametače MZS a MZS-K


Agresivní kartáč AKS

Jako další sortiment patřící ke komunální technice firma vyrábí agresivní kartáč AKS. Jeho účelem je rozrušení vrstvy nečistot usazených na krajnici vozovky a k vytrhávání travního porostu u obrubníků. Je určený k montáži na nákladní automobily N1. Výplet kartáče je vyrobený z ocelových lan o průměru 18 mm.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.simed.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Komunální technika pro letní i zimní úklid komunikací

Komunální technika pro letní i zimní úklid komunikací

Naše služby jsou zaměřeny na různé typy této techniky. Máme kompletní nabídku pro letní služby, ale také na zimní údržbu. Nabídka je opravdu široká, takže si jistě každá firma, obec nebo město vybere druh, který potřebuje, ať už jde o sněhové radlice, sypače, zametače, vozidla pro svoz odpadů nebo cisternové nástavby.

Vydáno 21.03.2017
Komunální vozidlo Durso multimobil, pomocník při svozu odpadu

Komunální vozidlo Durso multimobil, pomocník při svozu odpadu

Už jste se někdy setkali s pojmem multikára? Pokud se zabýváte svozem odpadu, multikára neboli Durso multimobil by vám mohl v mnohém ulehčit práci. Durso multimobil je vozidlo, které má využití zejména v oblasti technických služeb měst či obcí pro svoz odpadů, obzvlášť těch biologicky rozložitelných. Pořízení není výrazně finančně náročné, údržba je snadná a s šířkou 1530 mm je to nejužší vůz ve své kategorii.

Vydáno 11.04.2016Vydáno 14.05.2018
164 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019