Výroba potrubních dílů

Kvalita potrubních dílů spočívá nejen v použitých materiálech, ale také v použité technologii, zkušenostech zaměstnanců a profesionálním přístupu firmy k požadavkům zákazníků. Vaše požadavky splní a kvalitně odvedenou práci poskytne firma ELZA Předměřice, s.r.o.

Potrubní díly, svařované potrubí i nádrže

Firma s rozsáhlou specializací výroby

Společnost ELZA Předměřice, s.r.o. se specializuje na výrobu potrubních dílů, výpalky, veškeré zámečnické práce včetně svařování a dále také řezání vodním paprskem a řezání plazmou. Mezi zákazníky společnosti patří lihovary, pivovary a běžní klienti. Firma poskytuje profesionální přístup s kapacitou 40 zaměstnanců a zkušenostmi v oboru.

Potrubní díly od specialistů


Dlouhodobé zkušenosti a kvalita v oblasti potrubních dílů

Firma využívá ke své činnosti moderní technologie, díky kterým dokáže vést výrobu na vysoce profesionální úrovni a s dokonalou přesností. V případě výroby potrubních dílů se zaměřuje na požadavky zákazníků a dodává nejen kvalitní potrubní díly, ale také svařované potrubí včetně nádrží. Díky speciálním výrobním operacím dokáže zpracovat i potrubní díly z oceli a atypické díly. Produkty firma dodává do oblasti chemického, potravinářského a farmaceutického průmyslu.

Potrubní díly, svařované potrubí i nádrže


Kompletní zámečnické práce a moderní technologie

Kvalita práce společnosti spočívá také ve výrobní technologii a zpracování pomocí CNC strojů, na kterých firma provádí kompletní zámečnické práce a opracování dílů. Zajišťuje nejen samotnou výrobu, ale také následný prodej a dodání potrubních dílů. Dále zhotoví přesné ocelové výpalky připravené pro svařování pomocí řezání plazmou nebo vodním paprskem, při kterém jde o moderní ekologickou metodu.Vydáno 15.05.2018
114 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou
Firma Elza Předměřice se specializuje na výpalky, řezání plazmou, řezání vodním paprskem, výrobu potrubních dílů ale také zámečnickými pracemi včetně svařování nerezu. Mají mnoho běžných klientů, ale mezi jejich zákazníky mohou patřit i odběratelé s vysokými a specifickými požadavky.

Řezání plazmou či vodním paprskem zajistí přesné a kvalitní výpalky

Řezání plazmou či vodním paprskem zajistí přesné a kvalitní výpalky
Řezání plazmou či řezání vodním paprskem jsou moderní a spolehlivé technologie, pomocí nichž se vyrábí přesné a kvalitní výpalky. Společnost ELZA nabízí komplexní zámečnické práce, mezi nimiž naleznete právě řezání plazmou i řezání vodním paprskem. Firma zhotovuje všelijaké výpalky, vyrábí potrubní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELZA Předměřice, s.r.o. Veselý Pavel kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
ELZA Předměřice, s.r.o.
www.elza-hk.cz
Adresa

Adresa

Obránců míru 391
Předměřice nad Labem 503 02

pavel.vesely@elza-hk.cz
+420 495 581 398


Najdete nás také zde:

ARES
captcha