Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava

Geodetické práce a další činnosti z této oblasti jsou důležitým prvkem při zhotovení plánů, mapování, vytyčování a identifikaci pozemků či při realizaci různých projektů a podobně. Pokud potřebujete služby z této oblasti, tak vám je poskytne tým profesionálů firmy SURGEO, s.r.o. se sídlem v Hodoníně.

Zeměměřické práce a vytýčení pozemků Hodonín, jižní Morava

Kompletní zeměměřické práce

Společnost SURGEO, s.r.o. vznikla v roce 1994 a zabývá se prováděním zeměměřických a geologických prací, projekční činností, skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a výkresových archivů a dalšími činnostmi. Vlastní oprávnění k ověřování výsledků veškerých zeměměřických činností, oprávnění k projektování pozemkových úprav a k projektování a provádění hornické činnosti, výkonu geologických prací a oprávnění hlavního důlního měřiče. Působí pro oblast Hodonín a jižní Morava.

Geologické práce v různých odvětvích geologie


Geologické práce pro široké spektrum

Součástí služeb firmy SURGEO, s.r.o. jsou geologické práce v oborech inženýrské a ložiskové geologie, hydrogeologie a ochrany životního prostředí. Provádí hydrogeologické průzkumy, průzkumy pro zakládání staveb, zhodnocení poměrů zájmových území, vyhledávání lokalit pro vybudování zdrojů pitné a užitkové vody včetně realizace, různé druhy návrhů, posudků, hodnocení vlivu těžby nerostných surovin na podzemní vody, řešení střetu zájmů, stanovení způsobu ochrany životního prostředí, návrh, realizace a vzorkování indikačních systémů a mnoho dalšího.

Zeměměřické práce a vytýčení pozemků


Zeměměřické práce a oblast inženýrské geodézie

Dále firma provádí kompletní zeměměřické práce jako zhotovení geometrických plánů pro rozdělení pozemku či zanesení stavby do katastru nemovitostí, vytýčení hranic pozemků, vypracování veškerých geodetických podkladů a další geodetické služby. Provádí také služby v oblasti inženýrské geodézie jako například vytýčení staveb, terénní úpravy, zaměřování, měření a výpočty, zhotovená účelových map, základních plánů a mnoho dalšího.Vydáno 15.05.2018
45 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SURGEO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SURGEO, s.r.o.
www.surgeo.cz
Adresa

Adresa

Plucárna 3560/1
Hodonín 695 01

surgeo@surgeo.cz
+420 518 333 344


Najdete nás také zde:

ARES
captcha