Sváření plechů Hradec Králové – svařence z plechových komponentů, profilů a rámy strojů

SV Metal spol. s r.o.

Sváření plechů Hradec Králové – svařence z plechových komponentů, profilů a rámy strojů

SV Metal spol. s r.o.Nástrojové brusky Hradec Králové

Každé výrobní odvětví potřebuje pro svůj obor řadu nástrojů a strojů a často jde o požadavky zákazníků, které je potřebné vyrobit na míru. Pokud potřebujete plechové díly, montážní celky, nástrojové brusky nebo hydraulické lisovací stroje, tak se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. z Hradce Králové.

Nástrojová bruska PNB-2E

Dynamická společnost působící ve výrobním sektoru

Společnost SV Metal spol. s r.o. byla založena v roce 1996 a sídlo najdete v Hradci Králové. Obsahem služeb společnosti je komplexní výroba v malých a středních sériích zaměřena na výrobu plechu, jednoúčelových strojů a řešení pro plechařskou výrobu. Jedná se o sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje. Dále firma poskytuje služby jako vysekávání, řezání laserem, ohýbání plechů, sváření, broušení a leštění nerezových plechů, klinčování, obrábění, montáže, výrobu prototypů, konstrukce a vývoj, kooperace, řízení dodavatelských řetězců a mnoho dalšího.

Kvalitní výroba flexibilní společnosti


Nástrojová bruska SB1T

Z výroby společnosti SV Metal spol. s r.o. vychází také první produkt vývojového a konstrukčního oddělení, a sice nástrojová bruska SB1T. Je určena k ostření střižných nástrojů vysekávacích strojů TRUMPF, AMADA, FINN-POWER a dalších nástrojových systémů. Vhodné řešení pro firmy působící v oboru zpracování tenkých plechů. Její předností je jednoduché ovládání a malé rozměry, nízké provozní náklady, bezpečnost, přesnost broušení v toleranci 0,01mm a téměř bezúdržbový provoz.

Výhodné nástrojové brusky


Nástrojová bruska PNB-2E

Nástrojová bruska PNB-2E je dalším produktem společnosti a je určena pro účel ostření a přebrušování střižných nástrojů vysekávacích strojů TRUMPF. Vhodná pro firmy z oboru zpracování tenkých plechů. Předností je jednoduché ovládání, přesnost broušení, zvýšení životnosti razících strojů, kvalita broušení, nízké provozní náklady, rozměr brusky a úspora času.
FIREMNÍ ČLÁNKY


SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků

SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků

Zabývá se vaše podnikání strojírenstvím? Potřebujte často originální komponenty, které budete mít rychle a přesně dodané v termínu? Zajišťujete flexibilně vlastní výrobu a vždy musíte docílit rychlosti a také preciznosti provedení? U nás získáte, podle svého přání, přesné druhy ohnutých plechů, nařezaných na specifické rozměry nebo svařených do různých komponentů.

Vydáno 13.04.2017
Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

Ať už potřebujete firmu vybavit běžnými stroji nebo požadujete specifické stroje, řešení nabízí firma SV Metal. Zaměřujeme se na výrobu jednoúčelových strojů a produktů z tenkých plechů. Náš zkušený tým odborníků pomůže s řešením vašich požadavků a potřeb.

Vydáno 16.05.2016Vydáno 15.05.2018
123 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2020