Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník

Jaro sebou přináší potřebu sázení zeleně a květin nejen v zahradách, ale také na balkonech, terasách a v interiérech. Zeleň a okrasné květiny patří k oblíbenému sortimentu, který si můžete nakoupit nejen v samoobslužném skleníku, ale také z pohodlí domova díky Zahradnictví Petro Mělník.

Zahradnictví Petro Mělník  - pestrý výběr bylin a léčivek

Samoobslužný skleník, katalog i e-shop

Zahradnictví Petro Mělník, poskytuje svým zákazníkům široký sortiment rostlin pro balkony, terasy i zahrady. Můžete si vybírat a nakupovat pomocí aktuálních katalogů, přímo v samoobslužném skleníku za skvělé ceny nebo přes e-shop plný rostlin z pohodlí domova. Čeká vás široký výběr fuchsií, pelargonií, begonií, trvalek, bylinek a léčivek a ostatních rostlin. Kromě toho si můžete zakoupit také pokojové rostliny, keramiku, substráty, hnojiva, květináče, vzrostlé rostliny, osázené závěsné nádoby, multiplata a mnoho dalšího.

Zahradnictví, ve kterém najdete všechno


Balkonové rostliny a fuchsie

Z širokého sortimentu rostlin si můžete vybrat různé druhy balkonových rostlin a fuchsií. Jedná se o pestrý výběr rostlin jako například Verbeny, Surfínie, Sceavola, převislé Hvozdíky, Olověnce, Oleandr, Hořcové stromky, Hledíky, Asariny, Bidens, Lantana, Mandevil a mnoho dalších rostlin určených pro vaše balkony a terasy. Dále jsou to nádherné Fuchsie různých barev a druhů, které jsou bohatě kvetoucí, a díky pestrému výběru je můžete přizpůsobit vašim podmínkám.

Pestrý výběr bylin a léčivek


Bylinky a léčivky

Z pestrého sortimentu rostlin si můžete vybrat také různé bylinky a léčivky. Ve vaší kuchyni, na balkonu či terase tak nebudou chybět rostliny jako například Popenec, Lékořice, Saturejka, Ostropestřec, Žampionové koření, Řepík lékařský, Šalvěj, Ženšen, Pupečník Asijský, Máta a mnoho dalších.Vydáno 16.05.2018
2053 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny
Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnictví Petro Mělník
fuchsie.cz
Adresa

Adresa

Na Staré cestě 3741
Mělník 276 01

info@fuchsie.cz
+420 602 223 614


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha