ELPEN - BRAUN
Holící strojky Braun Praha
Značková prodejna Braun v Praze

Péče o vlasy, vousy, ústní hygienu či komfort, který potřebujete v kuchyni, vyžadují kvalitní značkové produkty včetně záručního i pozáručního servisu. Pokud chcete nakupovat s jistotou kvality, příznivé ceny a profesionálního přístupu, tak navštivte prodejnu firmy ELPEN-BRAUN v centru Prahy.

Pánské a dámské holicí strojky

Prodej značky Braun včetně servisu

Prodejna ELPEN-BRAUN, která sídlí přímo v centru Prahy, poskytuje široký sortiment produktů značky Braun včetně záručního i pozáručního servisu. Jedná se o prodej produktů, jako jsou holicí strojky, zastřihovače vlasů a vousů, epilační a dámské holicí strojky, přístroje pro ústní hygienu, tlakoměry, teploměry, produkty zaměřené na péči o vlasy jako kulmy, fény, žehličky na vlasy, dále také kuchyňské roboty, mixéry, šlehače, parní hrnce, mlýnky na maso, odšťavovače, citrusovače, kávovary, varné konvice, žehličky, topinkovače, budíky, nástěnné a náramkové hodiny a mnoho dalšího.

Katalog bohatý na sortiment značky Braun


Pánské a dámské holicí strojky a péče o vlasy

Značka Braun patří mezi nejoblíbenější značky a je známkou kvality a prestižnosti. Nejznámějším sortimentem této značky jsou pánské holicí strojky a dámské epilační a depilační strojky. V značkové prodejně Braun v Praze najdete široký sortiment různých typů holicích strojků pro pány Sérií 1, 3, 5, 7 a 9 jako i CoolTec, WaterFlex nebo Mobil Go atd., které poskytují dokonalé a pohodlné holení. Stejnou kvalitu můžete očekávat i u dámských holicích strojků jako jsou depilátory a epilátory značky Braun a typů Silk-épil, obličejový epilátor, Lady shaver a další. Jako další sortiment na vás čekají také produkty určené pro péči o vlasy od zastřihávačů vlasů a vousů až po žehličky na vlasy, kulmy a fény.

Prodejna Braun, která vám zaručí kvalitu


Přístroje pro ústní hygienu a kuchyňské spotřebiče

Péče o vaše zuby je rovněž důležitou součásti života a značka Braun myslí i na tuto oblast. Můžete si vybrat z množství elektrických zubních kartáčků pro dospělé i děti. Nelze opomenout ani výběr kvalitních elektrospotřebičů značky Braun, které nemůžou chybět ve vaší kuchyni a zajistí vám komfort, dokonalý design i moderní řešení.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Holicí strojky BRAUN Vám zajistí každému muži stále krásný a upravený zevnějšek

Holicí strojky BRAUN Vám zajistí každému muži stále krásný a upravený zevnějšek

Přerostlé vousy, strniště nebo neupravený knír – to jsou téměř hororové představy dnešní moderní doby. Nesnižujte své mužné sebevědomí a také reputaci u okolí. Buďte stále krásní a upravení za krátký čas se špičkovými holicími strojky značky BRAUN, které naleznete v kamenné prodejně ELPEN-BRAUN na Praze 1. Zde Vás obslouží pouze proškolení a zkušení odborníci na holicí strojky, kteří Vám vyberou ideální přístroj pro Vaši potřebu.

Vydáno 24.11.2015
Zařizujeme prodej holicích strojků Braun, jejich jakýkoliv servis a máme k dispozici veškeré náhradní díly této značky

Zařizujeme prodej holicích strojků Braun, jejich jakýkoliv servis a máme k dispozici veškeré náhradní díly této značky

Každý muž si přeje mít pokožku na tváři dokonale hladkou a příjemnou na dotek. Nikde ani chloupek a navíc žádné nepříjemné poškrábání či podráždění pokožky. Od toho jsou zde výrobky značky Braun, které mají zaručit spolehlivé a šetrné oholení každý váš den.

Vydáno 26.04.2017
Holicí strojky Braun - prodej, náhradní díly a záruční i pozáruční servis

Holicí strojky Braun - prodej, náhradní díly a záruční i pozáruční servis

Holicí strojky jsou něco, bez čeho si většina mužů v dnešní době už snad ani neumí představit život. Holicí strojek je investice, na které se nevyplácí příliš šetřit, a ověřené značky jsou vždy lepší zárukou kvality - což Braun bezesporu je. Může se však stát, že i kvalitní holicí strojek občas potřebuje nový náhradní díl či přímo opravu, ať už v rámci záručního či pozáručního servisu.

Vydáno 04.04.2016
Holicí strojky a mnoho dalších pomocníků od BRAUN-ELPEN vám ušetří čas i peníze

Holicí strojky a mnoho dalších pomocníků od BRAUN-ELPEN vám ušetří čas i peníze

Osobní hygiena a péče o zevnějšek je každodenní součástí našich životů. Nemusí vám to zabrat dlouhé hodiny, s kvalitními přístroji upravíte svůj zevnějšek za pár sekund. Holicí strojky, depilační strojky, zastřihovače vlasů a vousů a další nezbytní pomocníci do koupelny od BRAUN-ELPEN usnadňují péči o tělo mužům i ženám.

Vydáno 29.05.2014Vydáno 15.05.2018
981 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2018

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Přístroje Braun pro dámy

Přístroje Braun pro dámy

Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun