SPOROS Consulting s.r.o.
Zpracování daní PrahaDaňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Účetnictví a daňové poradenství patří k žádaným službám, které využívá spousta firem a živnostníků. Důležitá je nejen profesionalita, ale také bezchybné zpracování se zárukou kvality a odborného zpracování. Pokud hledáte služby v této oblasti od profesionálů na míru, tak využijte služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. s kanceláří v Praze.

Kompletní účetnictví a daně

Vedení účetnictví a daňové poradenství

Společnost SPOROS Consulting s.r.o. se sídlem v Praze byla založena v roce 1997. Obsahem činnosti je vedení účetnictví a ekonomické, organizační, účetní a daňové poradenství včetně zajištění účetního auditu. Mezi zákazníky patří fyzické a právnické osoby, podnikatelé. Firma poskytuje kompletní služby v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství v plném rozsahu a dle potřeb a požadavků zákazníků.

Kompletní účetnictví a daně


Řešení aktuálních daňových problémů klienta

Náplní daňového poradenství, které firma poskytuje, je řešení aktuálních daňových problémů klienta s konzultacemi v kanceláři firmy nebo přímo u klienta. Obsahem činnosti v oblasti daní je zpracování přiznání ke všem daním – daň z přidané hodnoty, daň z příjmů právnických a fyzických osob, daň silniční. Dále firma poskytuje zajištění daňového auditu, daňovou optimalizaci, zastupování před správcem daně, řešení mezinárodních daňových problémů.

Daňové poradenství všeho druhu


Zajištění daňového auditu

Firma poskytuje také zajištění daňového auditu a služba je určena klientům, kteří v minulosti nevyužívali služeb daňového poradenství. Obsahem služby je prověření správného plnění daňové povinnosti v oblasti daně z příjmu a daně z přidané hodnoty. Výsledkem je seznam nedostatků a chyb, doporučení způsobu odstranění chyb a doporučení změn v systému evidence.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Kompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Účetnictví vyžaduje ustavičné kontroly, získávání nových informací a zákonů a precizní zpracování, které nesmí mít ani jednu chybičku. Při podnikání nebo běžném životě je to starost navíc, která umí zamotat hlavu. Ale pouze do té doby, než se obrátíte na profesionální služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. z Prahy.

Vydáno 14.06.2017
Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Peníze jsou nepostradatelnou součástí lidského života. Jenomže nepadají z nebe. Abychom je získali, musíme ve většině případů pracovat. A ani potom to není jen tak. Než za práci člověk dostane svou mzdu, musí se někdo postarat o to, aby byly peníze přerozděleny správně, aby byly správně odváděny daně a tak dále. Zpracování mezd mají na starosti mzdové účetní, jejichž práce zahrnuje spoustu zodpovědných úkonů. Na mzdové účetnictví by člověk ve vlastním zájmu měl opravdu dbát a svěřit ho do rukou odborníků.

Vydáno 23.04.2015
Oznámení o osvobozených příjmech – vypořádejte se s novinkou ve světě daní díky SPOROS Consulting

Oznámení o osvobozených příjmech – vypořádejte se s novinkou ve světě daní díky SPOROS Consulting

Povinnosti daňových poplatníků se stále mění a aktualizují. Nově od 1. 1. 2015 například pro všechny fyzické osoby platí povinnost oznámení o osvobozených příjmech vyšších než 5.000.000 Kč. Že jste nový předpis nezaznamenali? Nebo nevíte, jak oznámení o osvobozených příjmech podat? Obraťte se na společnost SPOROS Consulting. S účetnictvím, daněmi i všemi novinkami v této oblasti vám rádi pomůžeme.

Vydáno 29.04.2016
Vedení účetnictví přenechte odborníkům

Vedení účetnictví přenechte odborníkům

Nevíte si rady s firemním účetnictvím? Obraťte se na odborníky, kteří se postarají o hladký průběh přiznání k dani, optimální řešení dílčích problémů či daňový audit firmy a vyřídí za vás všechny potřebné formality.

Vydáno 05.03.2013
Nepodceňujte daně. Využijte poradenství a vyhněte se tak problémům

Nepodceňujte daně. Využijte poradenství a vyhněte se tak problémům

Pokuta, penále a úrok z prodlení. Takové jsou sankce, které vzniknou při neplacení daní z příjmů. Častým důvodem těchto pokut může být přitom jen obyčejná nepozornost. A ta se vám nemusí krutě vyplatit - přeplatit můžete až o milionové částky! Předcházejte těmto zbytečným pokutám, přenechejte starost o daně odborníkům.

Vydáno 19.03.2014Vydáno 15.05.2018
20 Zhlédnutí