Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic

Trafostanice jsou nedílnou součástí elektrifikace každé oblasti. Je ale zapotřebí je nejen kvalitně vystavět, ale také pravidelně kontrolovat jejich funkce, aby nedošlo k některé nežádoucí nebo dokonce pro okolí nebezpečné poruše.

Trafostanice oprava, montáž

Technika pro důležitá spojení

Od doby, kdy došlo k elektrifikaci celé naší republiky, uplynulo už mnoho desítek let. Za tu dobu bylo založeno nespočet firem, které se touto oblastí zabývají. Jednou z těch současných je i ELQA, s.r.o., která se stará o technologie pro naši dobu naprosto nezbytné. Zabývá se totiž budováním multifunkčních telekomunikačních sítí, které slouží k přenosu televizního signálu, internetového a telefonního spojení. Sítě pro uvedená spojení se budují jak optické, tak i mechanické. Vše může kuřimská společnost nabídnout, včetně montáže technologií. Dalším oborem je i budování sítí veřejného osvětlení pro obce i soukromé osoby.

Trafostanice oprava, montáž


Pravidelná kontrola je nutná

Důležitým elektrickým zařízením, které je součástí přenosové a distribuční soustavy, je trafostanice. Tato zařízení se mohou rozdělit na uživatelské, distribuční, průmyslové, kioskové a sloupové. Kioskové trafostanice jsou vhodné pro napájení výrobních závodů, průmyslových nebo obytných lokalit. Tato technologie přináší řadu výhod. K nim patří rychlost výstavby a nízké pořizovací i provozní náklady. Pro správné fungování tohoto důležitého elektrického zařízení je pravidelná a výchozí revize. Pokud se obrátíte na firmu ELQA, s.r.o. Budete mít jistotu, že vše provedou speciálně vyškolení technici, kteří se mohou vykázat mnohaletými zkušenostmi v oboru. Kromě revize mají odborní pracovníci v náplni práce veškeré opravy nebo servis těchto zařízení.

Kioskové trafostanice, průmyslové trafostanice, pobočkové trafostanice


Vše pod jednou střechou

V oblastech plánované výstavby je možné zajistit kompletní realizaci, navrhnout trasy a na vše vypracovat příslušné projekty. Práce budou provedeny nejen rychle, ale také za velice přijatelnou cenu. Proč tedy oslovovat několik různých firem, když se můžete obrátit pouze na jednu, která je schopná provést kompletní realizaci i servis trafostanic. A to – uživatelských, distribučních, průmyslových, kioskových a sloupových.Vydáno 21.05.2018
75 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2018
PODSTRÁNKY

Kioskové trafostanice

Kioskové trafostanice
Kioskové trafostanice na klíč – kompletní montáž, údržba, revize

Průmyslové trafostanice

Průmyslové trafostanice
Transformační stanice do průmyslových zón, výstavba a rekonstrukce trafostanic
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELQA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELQA, s.r.o.
www.elqa.cz
Adresa

Adresa

Blanenská 1856
Kuřim 664 34

elqa@elqa.cz
+420 777 888 102


Najdete nás také zde:

ARES
captcha