Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů

Bolí vás často záda při práci u stolu? Pak může být na vině nesprávný výběr nábytku. Jednou z možností, jak se těmto zdravotním potížím vyhnout, je pořízení elektricky nastavitelného stolu, který se vašim momentálním požadavkům přizpůsobí.

Elektricky nastavitelné pracovní stoly

Nábytek, který vás poslouchá

Také vás někdy napadlo, že je vlastně sezení u stolu pro člověka nepřirozené? Proto nás mnohdy bolí záda, hlava a dokonce může nesprávné držení těla při sezení mít za následky zažívací problémy. Je zapotřebí židli i pracovní stůl přizpůsobit natolik, aby nám tato poloha nepůsobila potíže. Moderní stoly nové generace jsou elektricky výškově nastavitelné. Toto vylepšení vítají nejen osoby v kancelářských prostorech, ale je vhodné i pro práci v domácím prostředí. Kromě dokonalého technického řešení je možné vybrat si ze široké palety různých dekorů a tím si ozvláštnit interiér.

Moderní elektricky výškově nastavitelné stoly


Pohodlí po celý den

Mechanismus, který umožnuje nastavení výšky pracovní desky stolu, je poháněn elektromotorem, který pohodlně a bez námahy vytvoří ideální podmínky pro jakoukoliv činnost. Jistě znáte ten pocit, kdy se potřebujete opravdu rychle narovnat nebo naopak trochu záda ohnout. Rychlá manipulace je jednou z výhod tohoto nábytku. Budete si moci k práci sednout, stoupnout nebo uvést své tělo do polo sedu. Podle toho, jak vám to bude v danou chvíli pohodlné. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, která je pro zákazníka výhodná pro individuální požadavky, je doba dodání pět týdnů. Doprava a montáž jsou zdarma.

Elektricky nastavitelné pracovní stoly


Dokonalost v každém směru

Firma, která se myslí na vaše zdraví, funguje úspěšně na našem trhu už přes čtvrt století. Za tu dobu si vybudovala dobré jméno a získala spoustu spokojených zákazníků. Jistě je to i tím, že nábytek testují zaměstnanci na vlastním těle, což jim umnožuje stálé zdokonalování. Kromě elektronicky nastavitelných stolů, si můžete pořídit i prvotřídní kancelářská křesla Samurai, která jsou navržena v designově dokonalém stylu. Ale to by bylo jistě málo. Kvalitní materiály a správná ergonomie jsou naprostou samozřejmostí. Ergonomický tvar odpovídá tvaru sedícího těla. Opěrka hlavy je vyrobena z pravé kůže, která je perforovaná. Extra silný ocelový rám zajištuje dlouhou životnost.Vydáno 24.05.2018
50 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZWORK
WEBOVÁ STRÁNKA
ZWORK
www.zwork.cz
Adresa

Adresa

Petřvald 441
Petřvald u Nového Jičína 742 60

info@zwork.cz
+420 603 184 475


Najdete nás také zde:

ARES
captcha