Moderní technologie přináší klid a pohodu

K tomu, abychom se doma cítili naprosto bezpečně, už dávno nestačí jen za sebou otočit klíčem v zámku. Proto současní projektanti počítají s tím, že v jimi navržených domech bude pochopitelně i místo pro elektronického videovrátného.

Videovrátný pro bytové domy

Rozhodnete si sami, komu otevřete

Moderní doba přináší řadu pozitivní věcí, ale také mnoho negativního. Jednou z těch negativních záležitostí je, že se díky některým sporným rozhodnutím evropských vlád cítíme tak trochu ohroženi. Proto už dnes většina všech škol i školek má nějaký systém, který dovede ochránit osoby uvnitř budovy proti vniku nežádoucích živlů. Ze stejného důvodu si necháváme montovat podobná zařízení i do našich domovů. Chceme se zkrátka cítit bezpečně. Jednou z technologií, která nachází čím dál širší využití, je elektronický videovrátný. Jedná se o systém, který umožnuje příchozímu ohlásit se do účastnické jednotky v navštíveném objektu a vytvořit jak verbální tak i vizuální spojení. Osoba v budově pak může sama rozhodnout, jestli dá svolení ke vstupu.

Videovrátný pro bytové domy, řešení pro developery


Bezpečné řešení pro každý dům

Řešení bezpečnosti budovy pomocí důmyslného zařízení, kterému se přiléhavě přezdívá „elektronický videovrátný“, využívají také stále více developeři, kteří se zabývají projektováním a investicí do některé nové výstavby. Firma ALCAD, s.r.o., která je obchodním a výhradním zástupcem produktů techniky určené k dorozumívání a komunikaci, připraví návrh pro každého zákazníka na míru. Budete mít potřebné technické podklady, které se vztahují k instalaci a zapojení celého systému.

Zabezpečení celého objektu


Bezpečí na prvním místě

Moderní projektanti, kteří vidí do budoucna a umí tudíž jít s dobou, počítají při návrzích každé nové bytové výstavby s tím, že budou mít bytové jednotky možnost využít vhodný zabezpečovací prostředek. Domov by měl být přeci oázou, kde se cítíme naprosto bezpečně a uvolněně. K tomu právě elektronický hlídač našeho klidného spánku i denní pohody slouží. Své využití ale nenachází pouze ve školách anebo soukromých bytech. Vzhledem k tomu, že se elektronické „hlídací mechanismy“ vyrábějí v mnoha různých variantách, našly své využití i v nemocnicích, domovech se zvláštní péčí nebo běžných hotelích.Vydáno 21.05.2018
26 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALCAD, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALCAD, s.r.o.
www.alcad.cz
Adresa

Adresa

náměstí Viléma Mrštíka 40
Ostrovačice 664 81

obchod@alcad.cz
+420 546 427 053


Najdete nás také zde:

ARES
captcha