Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Mediterran CZ s.r.o. TERRAN

Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Tohle je na beton nejlepší krytina

Od střešní krytiny našeho domu většinou chceme opravdu mnoho. Nesmí dům hyzdit, musí být odolná a snadno se pokládat. A pokud je ještě k tomu levná, pak se zdá, že je naprosto dokonalá. U betonové střešní krytiny TERRAN je to skutečně pravda.

Betonová střešní krytina – tašky TERRAN

Taška do každého počasí

Střešní krytina za dobu své existence prošla opravdu velkým vývojem. Od typu „co příroda v tuto chvíli dá“ až po nejmodernější tašky, které svým designovým provedením napodobují kde co. Pokud ale chcete na svůj dům opravdovou kvalitu a ne jen tašky něčemu podobné, pak je tou nejvhodnější volbou betonová střešní krytina, která se na našem trhu označuje jako TERRAN. Ačkoliv by se mohlo zdát, že použitý materiál je na střechu nevhodný, opak je pravdou. Beton vydrží vše. Jeho odolnost je odhadována dokonce na osmdesát let. A v současné době, kdy se počasí stává nevyzpytatelným, je to vlastnost, kterou určitě uvítáte. Tento materiál je i tvarově stálý. A to za vysokých letních teplot i v třeskutých ledových mrazech.

Betonová střešní krytina – tašky TERRAN


Jednoduchá pokládka

Výhodou, kterou jistě také všichni majitelé domů ocení, je nižší cena oproti ostatním krytinám. Přitom jsou kvalitou více než srovnatelné. Jejich stále větší oblibu vítají i ochránci přírody, protože při jejich výrobě nedochází téměř k žádné ekologické zátěži. Jedna z výhod je však prospěšná naprosto všem. Jak majitelům domů, tak i řemeslníkům, kteří s taškou TERRAN pracují. Systém pokládky je velice jednoduchý. Jak je možné, že právě tato taška vydrží vše? Je to použitou technologií při výrobě. Na povrchu každé z nich se nachází homogenní ochranná vrstva. Ta zajistí naprostou nepropustnost vlhkosti. Tím pádem nedochází uvnitř výrobku ke zmrznutí a opětovnému tání.

Tašky TERRAN - ta nejlepší betonová střešní krytina


Už staří Římané

Beton zná lidstvo skutečně dlouho. Už v období starého Říma se používala podobná směs. Pak se beton na delší dobu odmlčel, aby do stavebnictví v moderní době promluvil opravdu silným hlasem. A co říká? Že k vám bude dopraven zdarma z více nežli sta prodejních míst v ČR. Dorazit může v několika barevných variantách, ale vždy bude garantována kvalita a odolnost. Důkazem je záruka, která trvá dlouhých padesát let.Vydáno 21.05.2018
81 Zhlédnutí
Topováno 12.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové střešní krytiny Terran – to pravé pro vaši střechu

Betonové střešní krytiny Terran – to pravé pro vaši střechu
Stavíte nebo rekonstruujte střechu a nemůžete se rozhodnout, jaký typ střešní krytiny je pro vás ideální? Váháte, zda zvolit lehké střešní krytiny, nebo dát přednost klasickým páleným taškám? Máme pro vás dobrou zprávu. Betonové střešní tašky Terran spojují výhody obou těchto typů střešních tašek. ...
PODSTRÁNKY

Betonové střešní tašky

Betonové střešní tašky
Betonové střešní tašky TERRAN – moderní a odolná střešní krytina

Příslušenství střech

Příslušenství střech
Příslušenství k betonovým střešním krytinám TERRAN, střešní doplňky

Kalkulace střechy

Kalkulace střechy
Kompletní cenová kalkulace střešní krytiny TERRAN včetně příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mediterran CZ s.r.o. TERRAN
WEBOVÁ STRÁNKA
Mediterran CZ s.r.o.
www.terran.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 264/120b
Brno 619 00

obchod@mediterrancz.cz
+420 774 443 672


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha