Pocitu bezpečí se nic nevyrovná

Člověk si může zabezpečit svůj dům několika způsoby. Některé jsou účinné a některé jsou na tom hůře. V současné době mnoho lidí spoléhá na sofistikované systémy, které patří k těm spolehlivým. Někdy je ale potřeba doplnit vše lidským faktorem.

Elektronické zabezpečení objektů

Hlídač i ovladač domu v jednom

Elektronicky můžete zabezpečit nejen dům, ale i firmu a v podstatě každou nemovitost. Kromě toho se dá zabezpečovací zařízení Jablotron využít i jako ovladač domu. Můžete s ním regulovat zavlažování trávníků, zapínání a vypínání čerpadla a samozřejmě ovládat garážová vrata a venkovní osvětlení. Díky tomu, že je možnost u tohoto zařízení montáž drátové i bezdrátové varianty, je možná instalace do stavby i do již dokončeného domu. Systém Jablotron ale nabízí daleko více. Od běžných detektorů kouře a pohybu až po dvou zónové detektory na domácí mazlíčky. V možnostech je i elektronická závora kolem vašeho pozemku. Ačkoliv se podle popisu zdá systém složitý, opak je pravdou. Ovládání je velice jednoduché.

Elektronické zabezpečení objektů Brno


Prevence a komunikace

Jsou situace, kdy je zapotřebí techniku doplnit lidským faktorem. V silách a náplni práce firmy MOHLIS Brno jsou pravidelné obchůzky a vytvoření psychologické bariéry objektu. Což znamená jeho osvícení nebo oplocení. Z toho plyne, že se firma spíše zaměřuje na prevenci nežli na důsledky protiprávního jednání případného pachatele. Pokud se rozhodnete pro ostrahu vašeho objektu, pak vám bude k dispozici kvalifikovaný a vyškolený pracovník, který je vybaven uniformou, obranným sprejem, pouty, halogenovou svítilnou, mobilním telefonem a popřípadě další elektronikou potřebnou pro výkon jeho povolání. Důležitá je komunikace se zákazníkem. Díky ní se mohou služby zkvalitnit a výsledek bude tedy mnohem pozitivnější.

Ostraha majetku a osob, Brno


Spokojenost na všech stranách

Společnost MOHLIS Brno funguje v naší republice už čtvrt století. Po celou dobu se snaží své služby neustále zkvalitňovat. O tom, že se jí to daří, svědčí desítky spokojených zákazníků, kteří nepřišli o svůj majetek a ani neutrpěli žádnou fyzickou újmu. Kromě toho vedení firmy velice záleží na tom, aby byli spokojeni i její zaměstnanci. Každý zaměstnavatel přeci ví, že jen spokojený pracovník podává ty nejlepší výkony.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-572334-mohlis-brno-druzstvo

Vydáno 21.05.2018
43 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Online ostraha je účinnou a méně nákladnou alternativou, jak ochránit majetek

Online ostraha je účinnou a méně nákladnou alternativou, jak ochránit majetek
Bezpečí a ochrana majetku jsou velmi důležité. V některých případech, a to zejména u objektů menšího rozsahu, však bývá přímá fyzická ostraha poměrně finančně náročná. Možností, jak ušetřit a zároveň si zajistit kvalitní ochranu, je speciální typ ostrahy a ochrany majetku, která je vysoce efektivní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MOHLIS - Brno, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
MOHLIS - Brno, družstvo
www.zabezpecenimohlis.cz
Adresa

Adresa

třída Generála Píky 1999/5
Brno 613 00

info@mohlis.cz
+420 739 028 309


Najdete nás také zde:

ARES
captcha