Pravou kvalitu poznáte ráno

Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.

Prostěradla, Dětenice, Jičín

Materiál je základ

Bez vkusného a kvalitního prostěradla by se nám nejen špatně spalo, ale také by nebyl celkový dojem z ložnice dokonalý. Je tedy nezbytné, aby bylo vyrobené z příjemného materiálu. Dříve jsme měli v podstatě pouze jednu možnost. A to klasické bílé plátěné. Dnes už jsou prostěradla vyráběná v mnoha různých materiálech, barvách i velikostech. Nejoblíbenějšími se stala froté napínací. Výhodou je jejich snadné napínání a také to, že v původním tvaru vydrží po celou noc.

Ložní prádlo, Dětenice, Jičín


Prostěradlo na jakoukoliv postel

Dnešní doba nabízí i mnoho různých variant v možnosti volby postelí. Ruku v ruce s tímto vývojem jde i ložní povlečení. Na zakázku tak můžete mít povlečení na kulaté matrace i na matrace různých nepravidelných tvarů. Problém není ani jiný atypický rozměr. Froté prostěradla vyrábí firma JK-plet Dětenice ve dvou kvalitativních variantách. U prostěradla froté standard se jedná o úplet s osmdesátiprocentním zastoupením bavlny, doplněné polyesterem. Náročnější nocležníci mohou mít froté lux, u kterého je vyšší gramáž použitého froté. Barevná škála veškerých druhů prostěradel je velice rozmanitá. Přesto není problém obarvit dle individuálních požadavků zákazníka. V tomto případě se ale musí jednat o zakázku většího množství.

Prostěradla, Dětenice, Jičín


Harmonie pro tělo i pro oko

Pokud má být ložní prádlo skutečně kvalitní, je zapotřebí, aby mělo schopnost odvádět vlhkost a zároveň udržovat teplotu. Dalo by se říci, že kvalita se pozná podle toho, že v zimě vám nebude chladno a v létě se nebudete celou noc potit. Pro dnešní hospodyňky je jedno z důležitých kritérií při výběru i to, jestli bude zapotřebí ložní prádlo žehlit a jak rychle uschne. Móda zasahuje každodenně do našich životů. Proto se nevyhýbá ani této oblasti. Přesto je potřeba spíše dát na svůj vlastní vkus a od našeho místa odpočinku očekávat, že právě nám v něm bude dobře. Celá ložnice by však měla být barevně v harmonickém souladu.Vydáno 21.05.2018
86 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?

Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?
Jejich sídlo se nachází v Dětenicích, což je okres Jičín. Disponují širokým sortimentem různého textilního příslušenství. Jako výrobna se vám však také v mnohých ohledech dokážou přizpůsobit. Nepasuje vám zvolená velikost prostěradla? Pak mohou vyrobit speciálně na míru jiný rozměr.

Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet

Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet
Najít ideální povlečení může být skutečný oříšek. Ne však u společnosti JK-Plet v Dětenicích! Nabízíme totiž široký výběr ložního prádla české výroby a vysoké kvality. Příjemný a měkký materiál povlečení vám poskytne dostatek pohodlí pro příjemný spánek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Stanislav Jakoubek JK - Plet
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Stanislav Jakoubek
www.jk-plet.cz
Adresa

Adresa

125
Dětenice 507 24

jakoubek@jk-plet.cz
+420 493 596 105


Najdete nás také zde:

ARES
captcha