Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

NESSY, spol. s r.o. Odbavovací systémy Hradec Králové

Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.

Parkovací systémy, Hradec Králové

Závory a turnikety se uplatní všude

Ať přijedete na některé větší parkoviště nebo navštívíte zoologickou zahradu či aquapark, vždy se setkáte s jednou technickou vymožeností. Do cesty vám vstoupí turniket nebo automatická závora. Instalace těchto nejnovějších zařízení přináší několik nesporných výhod. Není zapotřebí zaměstnávat pracovníka, který by musel každého návštěvníka odbavit. Tím se pochopitelně šetří náklady provozovatele i čas zákazníků. A v podstatě není možné tento systém obejít.

Parkovací systémy, Hradec Králové


Spolehlivost i v náročných podmínkách

Parkovací systém královéhradecké společnosti NESSY, spol. s r. o. je součástí takzvaného vstupenkového systému. Což znamená, že je možno přes pokladnu jednoduchým způsobem obsloužit jakékoliv parkoviště. A to i rozlehlé plochy, které jsou většinou ve velkých městech nebo větších areálů. Tento způsob využívají například české zoologické zahrady, u kterých je zapotřebí pružného odbavování návštěvníků. Automatické závory jsou konstruovány tak, aby vyhovovaly všem typům aplikací. Kromě toho jsou určené pro jakoukoliv úroveň zatížení a spolehlivě pracují i v nejnáročnějších klimatických podmínkách. Délka ramene závory se dá přizpůsobit každému prostoru. Rameno může být tedy dlouhé od tří až do devíti metrů.

Moderní spolehlivé parkovací systémy


Odborná pomoc i rada

K závorám jsou dodávány i další součásti, které zajistí dokonalou funkčnost tohoto zařízení. Jedná se o indukční detektor, pevnou nebo stavitelnou podpěru, blikající maják, osvětlení ramene, bezpečnostní gumovou lištu, dopravní značku STOP, kloubovou mechaniku, klíčový spínač a přístupový systém. Pro usnadnění obsluhy je zařízení zkonstruováno na dálkové ovládání. Není problém zajistit a instalovat i jiný typ závory. Kromě samotných prací je možné využít firmu NESSY, spol. s r. o. i k odborné konzultaci. Tuto možnost vítají především investoři a projektanti při své každodenní práci. Pořadatelům příležitostných akcí vychází firma vstříc nabídkou služeb mobilního odbavovacího systému.Vydáno 21.05.2018
72 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám
Dlouhé fronty a tisíce papírových vstupenek, které skončí v lepším případě v odpadkovém koši, anebo rovnou na zemi. Tomu může být v ZOO Praha brzy konec. Návštěvníci nyní mohou využít novinku a koupit si jednorázovou elektronickou vstupenku, kterou zahrada připravila ve spolupráci s firmou NESSY, ...

Vstupní a zabezpečovací systémy zajistí firma Nessy spol. s.r.o.

Vstupní a zabezpečovací systémy zajistí firma Nessy spol. s.r.o.
Turnikety, pokladní systémy, elektronické šatní zámkové systémy a parkovací systémy. Všechny tyto obory spadají do jejich náplně práce. Zaměřují se na samotný prodej, ale i instalaci a následný servis těchto zařízení. Přizpůsobte se i vy moderní době.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NESSY, spol. s r.o. Odbavovací systémy Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
NESSY, spol. s r.o.
www.nessy.cz
Adresa

Adresa

Farářství 91/2
Hradec Králové 500 02

info@nessy.cz
+420 495 212 004


Najdete nás také zde:

ARES
captcha